Wysłony sklepowe z plexi

Wysłony z plexi na ladę, biurko... dla kasjerów, sprzedawców...

Czasy pandemii zmusiły nas do poszukiwania rozwiązań, które wpłyną na wzrost bezpieczeństwa pracowników. W przypadku sklepów, aptek i wszystkich innych punktów usługowych, gdzie przyjmuje się klientów przy ladzie, warto postawić na dodatkowy rodzaj zabudowy chroniący zarówno osobę obsługującą klienta, jak i jego samego. Dlatego polecamy wysokiej jakości wysłony sklepowe z plexi - Vitrum Concept, które jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa w dowolnych wymiarach i bardzo atrakcyjnej cenie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty wysłon sklepowych z plexi.

Wysłony z plexi dla kasjerów, sprzedawców, ochrona pracowników.

1. Plexi bezbarwna 1 mm do podwieszenia

2. Plexi bezbarwna wolnostojąca 3 mm

Istnieje możliwość wykonania wysłon z plexi na inne wymiary.

Wysłony sklepowe z plexi - wysoki poziom ochrony w estetycznym wydaniu

Decydując się na inwestycję w przygotowaną przez naszą firmę wysłonę sklepową z plexi, zyskają Państwo element spełniający zarówno funkcję ochronną, co ma wpływ na poziom bezpieczeństwa osoby pracującej za ladą i klientów, jak i funkcję estetyczną. Nasze sklepowe wysłony wykonywane są bowiem ze szkła akrylowego. Ograniczają one bezpośredni kontakt między osobami znajdującymi się po obu stronach, ale nie utrudniają porozumiewania się, a przy odpowiedniej aranżacji miejsca, w którym zamierzają Państwo je zamontować, mogą pozytywnie wpłynąć na jego końcowy odbiór wizualny. Decydując się na złożenie zamówienia w naszej firmie, otrzymają Państwo wyrób najwyższej jakości, który spełni swoją funkcję w należyty sposób. Zachęcamy do zapoznania się także z innymi ladami sklepowymi.

Elastyczna oferta wysłon sklepowych z plexi

Zaletą naszej oferty wysłon sklepowych z plexi jest jej elastyczność. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny.  Przygotowana wysłona będzie w 100% dopasowana do warunków sklepu czy biura, w którym zamierzają Państwo ją wykorzystać. Oferujemy terminową realizację każdego zlecenia i atrakcyjne ceny - zarówno osłon podwieszanych, jak i wolnostojących. Proszę pamiętać o tym, że podana cena jest orientacyjna. W celu poznania szczegółów prosimy o kontakt drogą telefoniczną lub mailową. Gorąco zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Jesteśmy firmą z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży meblowej. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą, która przygotuje dla Państwa idealnie dopasowaną wysłonę z plexi w określonym terminie, a następnie zajmie się kwestiami montażowymi. Polecamy także inne kategorie z naszej oferty. Zajmujemy się m.in. produkcją szklanych gablot sklepowych czy mebli w systemie Porsa.

PRODUCENT MEBLI SKLEPOWYCH
VITRUM CONCEPT SP. Z O.O.
01-864 WARSZAWA, UL. KOCHANOWSKIEGO 39

kratka chromowana