Już od ponad 30 lat dostarczamy do sklepów wyszukane rozwiązania, które sprawiają, że panuje w nich niecodzienny klimat. Dostarczamy tylko najnowocześniejszych rozwiązań, cały czas pracując nad udoskonalaniem oferty. System rurkowy Tris pozwala nam w profesjonalny sposób łączyć elementy tak, aby tworzyły spójną całość. Inne zalety systemu rurkowego Tris to niezwykła lekkość, przez co jego montaż przebiega szybko i sprawnie oraz możliwość modyfikacji i zmian istniejących konstrukcji, przy wykorzystaniu posiadanych elementów. Wypróbuj ten system przy budowie indywidualnego projektu. Zapraszamy również do naszego salonu, w którym znajduje się bogata oferta elementów tego systemu, w pełni dostosowywane do zmieniających się standardów.

Jest 42 produktów.

Pokazano 1-42 z 42 pozycji

Niezawodny system rurkowy Tris

Aby tworzyć najlepsze projekty potrzebne są nam wykończenia, które będą trwałe. Właśnie dlatego posiadamy system rurkowy Tris, który jest niezwykle wytrzymały, estetyczny, uniwersalny i zapewnia wieloletnią trwałość. Można wykorzystywać go w przygotowanych przez nas projektach, jak również tych, z którymi przychodzą do nas klienci. Sprawdzają się w budowaniu sklepów już od lat. W naszych projektach zawsze staramy się uwzględnić wszystkie szczegóły. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz m.innymi:

Te i inne połączenia i rurki z systemu rurkowego Tris znajdziesz w naszej szerokiej ofercie. Dokładamy wszelkich starań, aby były one precyzyjnie dopracowane. Tworzeniem sklepów zajmujemy się od ponad 30 lat, co pozwala nam wykorzystywać doświadczenie w projektach gotowych, jak i opracowywanych na indywidualne zamówienie klienta.

Wyjątkowy system rurkowy Tris

System rurkowy Tris zapewnia trwałe połączenie elementów i jest przy tym bardzo efektowny. Wybierz dla siebie jeden z dostępnych w naszym salonie projektów lub przyjdź do nas ze swoim własnym pomysłem. Od wielu lat realizujemy projekty naszych klientów, którzy często mają swoją wizję wymarzonego sklepu. To dla nich pracują nasi specjaliści, którzy tworzą meble na indywidualne zamówienie. Przyjdź do naszego salonu i wybierz dla siebie jeden z gotowych projektów lub zaprezentuj nam swój pomysł. My nie boimy się nowych wyzwań! Dzięki doświadczeniu naszych projektantów jesteśmy w stanie zrealizować każdy projekt. Zaprezentuj swój pomysł i stwórz z nami sklep swoich marzeń. Przy pomocy systemu rurkowego Tris wszystkie części zabudowy zostaną ze sobą perfekcyjnie połączone. Tworząc zabudowę do sklepu kierujemy się doświadczeniem i podążamy za najnowszymi trendami. Właśnie dzięki temu nasze sklepy są tak wyjątkowe. Połączone systemem Tris meble z naszej oferty będą służyć przez lata i staną się wyjątkowym wystrojem Twojego sklepu, nadając mu jedyny w swoim rodzaju klimat.