Sklep VitrumConcept.pl jest producentem mebli z ponad 30-letnim doświadczeniem. Już od dawna klienci nam ufają i powierzają swoje punkty handlowo-usługowe, sklepy, restauracje i kawiarnie do indywidualnej aranżacji. Dzięki temu obsłużyliśmy przez ten czas tysiące zadowolonych klientów, którzy wracają do nas, chcąc odświeżyć aranżację lub zmienić całkowicie wystrój. Skąd taka lojalność klientów? Ponieważ kierujemy się ich potrzebami, podejmując wszelkie wyzwania nietypowych zamówień i projektów. Nie istnieje dla nas niemożliwe. Stajemy na wysokości zadania i spełniamy oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Projekty, realizacje i nietypowe zamówienia

Jesteśmy specjalistami od kryzysowych sytuacji. Małe pomieszczenie? Nieustawne? Żaden problem! Nasi projektanci zajmą się wszystkim, by dopasować dla Państwa meble i regały sklepowe, wykorzystując maksymalnie dostępną przestrzeń i odpowiednio ją zagospodarować. Oprócz tradycyjnych projektów i wykonania mebli i regałów sklepowych, mamy szeroką ofertę innych usług:

  • Zajmujemy się skanowaniem pomieszczeń 3D, by jeszcze lepiej zrealizować dane zamówienie i przygotować wizualizację przyszłej realizacji.
  • Posiadamy w swojej ofercie meble katalogowe, a na zamówienie tworzymy meble na podstawie indywidualnych projektów.
  • Malujemy także fronty meblowe.
  • Posiadamy także bardzo bogatą ofertę dodatkowego wyposażenia sklepów. Znajdują się w niej małe haczyki, ale także zamki meblowe, oprawy oświetleniowe, duże transportery ubraniowe i inne wyposażenie sklepów.
  • Zapewniamy także transport i montaż mebli. Wszyscy specjaliści, którzy u nas pracują, są odpowiednio przeszkoleni. Ciągłe podnoszenie ich kwalifikacji skutkuje tak profesjonalną obsługą od kontaktu telefonicznego przez docelowy montaż mebli w wyznaczonym przez Państwa miejscu.

Bogata oferta i indywidualne podejście

Nasz zespół nieustannie jest poddawany nowym wyzwaniom, które poszerzają jego kompetencje. Lojalność naszych klientów jest ogromna – nie ma potrzeby rezygnować ze współpracy, która jest na najwyższym poziomie. My słuchamy naszych klientów, a oni nam ufają. Dlatego regały sklepowe w Warszawie są projektowane, sprzedawane i dostarczane każdego dnia. Ponadto nasi klienci z Warszawy mają możliwość odwiedzenia naszego salonu, w którym są przedstawione przykładowe aranżacje i realizacje wykonane przez nas. Można wtedy także skonsultować swoje pomysły i dobrać odpowiednią dla Państwa ofertę. Zdajemy sobie sprawę, że nasi klienci są zabiegani i zapracowani, dlatego oferujemy możliwość kontaktu w dogodnych godzinach i za pomocą wybranego przez Państwa środka komunikacji. Jako wiodący na rynku producent mebli zapewniamy najwyższą jakość usług zarówno w projektach gotowych, przygotowanych wcześniej przez naszych specjalistów, jak i w indywidualnych zamówieniach i projektach pod wymiar, zgodnie z Państwa oczekiwaniami.