Witamy na stronie firmy Vitrum Concept, jesteśmy producentem mebli sklepowych, od ponad 30 lat, wyposażając największe sklepy, salony, placówki i obiekty handlowe. W naszej bogatej ofercie każdy Klient znajdzie coś do swojej branży, od wyposażenie sklepu jubilerskiego, odzieżowego lub salonu z zegarkami, po muzea, wystawy, biura, biblioteki, a nawet ambasady. Produkujemy także stoiska i wyspy handlowe. Posiadamy swój zakład produkcyjny, gdzie wykonujemy trwałe, estetyczne, odporne na uszkodzenia i łatwe w utrzymaniu w czystości funkcjonalne meble sklepowe. Do ich produkcji wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości materiały, jak płyta laminowana, laminat, szkło, plexi, staron, aluminium.. Posiadamy także własna lakiernię, gdzie lakierujemy meble. Wszystko to sprawia, że decydując się na wyposażenie sklepów razem z naszą firmą, mogą Państwo mieć pewność, że zakupione u nas produkty posłużą przez wiele lat, zachowując swój naturalny, estetyczny wygląd, ciesząc oko klientów.

Serdecznie zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą i asortymentem na naszej stronie internetowej a także do odwiedzenia firmowego salonu wystawienniczego, gdzie można zobaczyć przykłady naszych mebli. Salon mieści się w Warszawie, na ulicy Kochanowskiego 39. Tutaj oprócz mebli można zobaczyć także inne elementy wyposażenia sklepów jak kratki, cenówki, haczyki sklepowe, stendery i transportery ubraniowe, regały metalowe i mniejsze jak zamki, oprawy oświetleniowe i nóżki meblowe.

Co nas wyróżnia?

Dlaczego warto zdecydować się na wyposażenie sklepów właśnie z firmą Vitrum Concept? W ciągu 30 lat działalności udało nam się zdobyć ogromne doświadczenie. Zaufały nam setki klientów, a ich grono z roku na rok nieustannie się poszerza. Własny, profesjonalnie wyposażony, nowoczesny zakład produkcyjny, nowoczesna linia produkcyjna, najnowsze technologie, poparte ogromnym doświadczeniem naszych pracowników oraz ciągle poszerzana szeroka oferta handlowa to gwarancja satysfakcji Klientów. Wyprodukowane meble dostarczymy własnym transportem oraz zmontujemy też własną, specjalistyczną grupą montażową, która w profesjonalny sposób wykona montaż i dostarczy meble pod wskazany adres w Warszawie, Polsce i na świecie. Nasze realizacje można zobaczyć w Berlinie, Paryżu, Wiedniu, Londynie, Mediolanie, Bolonii, Monachium. Robiliśmy także sklepy w Nowej Zelandii, Australii, w Stanach Zjednoczonych a ostatnio kolejny sklep w Indiach.

Oferujemy możliwość wykonania mebli bazując na szkicu lub projekcie wykonanym osobiście przez klienta. Twój szkic-projekt przekształcimy w profesjonalnie wyposażony elegancki mebel lub cały salon. Twoją decyzję poprzedzimy wysokiej jakości wizualizacją 3d, gdzie zobaczysz na monitorze, jak kolorystycznie i konstrukcyjnie wygląda Twój pomysł. Jesteśmy w stanie podjąć się realizacji każdego, nawet najbardziej skomplikowanego zlecenia. Własne zaplecze produkcyjne stanowi podstawę rzetelności wykonywanych zleceń i gwarancję dobrej ich jakości. Staramy się oferować krótkie terminy realizacji, rozsądne ceny, transport, montaż oraz kompleksowy serwis zarówno gwarancyjny, jak i pogwarancyjny. Oferujemy wyposażenie w meble sklepów jubilerskich, kosmetycznych, muzeów, stoisk handlowych i nie tylko.

Nasza oferta to nie tylko lady, gabloty sklepowe i wyspy handlowe. To także recepcje, szafy kartoteczne, biurka i szafki rtv. Także gotowe elementy takie jak wieszaki sklepowe i transportery oraz stojaki reklamowe i wiele innych. Posiadamy biuro handlowe w Czosnowie pod Łomiankami, gdzie można zobaczyć przykłady produkowanych przez naszą firmę mebli. Na miejscu mamy także akcesoria sklepowe, które można na miejscu zakupić. Z chęcią odpowiemy na każde pytanie, zapoznamy Państwa z dostępnymi możliwościami produkcyjnymi i zaprezentujemy wyroby dostępne w naszej ofercie. Na miejscu możemy także omówić konstrukcję zamówienia mebli.

Vitrum Concept – coś więcej niż tylko meble sklepowe

Vitrum Concept to nie tylko meble sklepowe dostępne na naszej stronie internetowej zakres naszych działań jest o wiele szerszy. Oferujemy także skanowanie pomieszczeń i lokali 3d. Posiadamy wysokiej jakości skaner 3d z pomocą którego otrzymujemy trójwymiarowy model geometryczny pomieszczenia, lokalu lub całego obiektu handlowego. Jako producent mebli sklepowych posiadamy własną lakiernię proszkową, oferujemy lakierowanie frontów meblowych. Nie musisz zmieniać całego mebla. Zmień kolorystykę jego drzwi i frontów. Niskim kosztem i małym nakładem pracy będziesz miał inne, swoje nowe meble sklepowe. Każdy projekt lub nawet produkcję najmniejszego mebla możemy poprzedzić wysokiej jakości wizualizacją 3d. Przed zleceniem realizacji rozwiejesz swoje wątpliwości, oglądając, jak Twój mebel lub cały sklep będzie wyglądał w wybranej kolorystyce na realistycznych wizualizacjach.

Realizujemy zamówienia nietypowe

Ogromne doświadczenie w zakresie produkcji mebli sklepowych, wysokie kwalifikacje naszych pracowników oraz nowoczesne zaplecze maszynowe, jakim dysponujemy, sprawiają, że nasza firma Vitrum Concept jest w stanie podjąć się realizacji każdego, nawet najbardziej nietypowego czy skomplikowanego zlecenia. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. W swoich realizacjach wykorzystujemy nieszablonowe rozwiązania i materiały, które czynią nasze realizacje wyjątkowymi, sprawiając zadowolenie wielu naszych Klientów a wprawiając konkurencję w zakłopotanie. W celu uzyskania oferty zapraszamy do kontaktu.

Nasi klienci

Najwyższa jakość oferowanych mebli sklepowych oraz w pełni profesjonalna obsługa sprawiają, że w ciągu ponad 30 lat naszej działalności zaufały nam setki klientów. Do ich grona zaliczają się najbardziej znane marki, takie jak:

  • Renault,
  • Castorama,
  • Obi,
  • Kryolan,
  • RTV Euro AGD,
  • Vision Express,
  • Muzeum Paleobiologii PAN,
  • Muzeum Historyczne,
  • Muzeum Harcerstwa w Warszawie i wiele innych.

Nie czekaj dołącz do ich grona już dziś.