Meble są istotnym elementem wystroju każdego wnętrza. Pamiętajmy, że nie tylko mieszkania i domy zasługują na aranżację ze smakiem, dającą poczucie wolności połączonej z nowoczesną dekoracją. Dlatego właśnie, by wyjść naprzeciw Państwa potrzebom, sklep VitrumConcept.pl, który działa na rynku nieprzerwanie od 30 lat, oferuje piękne meble sklepowe, idealne do aranżacji nie tylko sklepów, ale także stoisk handlowych, restauracji czy kawiarni. Dzięki innowacyjności i świeżemu spojrzeniu na rynek meblarski nasze rozwiązania w produkcji mebli podążają za pragnieniami naszych najbardziej wymagających klientów. Nieustanny rozwój i odkrywanie nowych horyzontów pozwalają na to, aby meble sklepowe, które Państwu oferujemy, były najwyższej jakości zarówno pod względem wykonania, jak i designu.

Idealne rozwiązanie meblarskie dla każdego miejsca handlowego

Obecnie rynek meblarski jest bardzo różnorodny i rozbudowany, dlatego wiele osób gubi się i nie wie, na co się zdecydować. Producent mebli Vitrum Concept wyróżnia się swoją wieloletnią tradycją i podejściem do tworzenia nowego asortymentu. Wszystko zaczyna się od stworzenia unikalnego projektu w postaci wizualizacji, jak dane miejsce handlowo-usługowe miałoby wyglądać.

  • By zapewnić Państwu indywidualność i oryginalność, projekt mebli jest konsultowany z klientami, tak by wszystkie wymagane przez nich aspekty były uwzględnione.
  • Po projekcie przychodzi czas na realizację. Odbywa się ona z najwyższej jakości materiałów i komponentów, dzięki którym Państwa meble sklepowe nie wyglądają jak z sieciowej taśmy produkcyjnej, tylko odzwierciedlają indywidualne projekty. Dzięki temu wyróżnią się Państwo w swojej branży nowoczesnością i designem, co zapadnie w pamięć klientom.
  • Jesteśmy bardzo mobilni i bez problemu możemy dostarczyć Państwa meble sklepowe na terenie Rzeszowa.
  • Ponadto istotną kwestią jest obsługa, a nasi pracownicy nieustannie uczestniczą w szkoleniach, które mają na celu rozwinięcie ich kompetencji. Tak, by mogli spełniać Państwa wymagania podczas projektowania mebli, ale także, aby obsługa naszych klientów odbywała się na najwyższym poziomie.

Polecamy kontakt z naszym sklepem

Zapraszamy do naszego sklepu i zapoznania się z ofertą mebli sklepowych do Państwa punktów handlowych i usługowych. Wykonujemy indywidualne projekty dla naszych klientów, dlatego nie ma tutaj miejsca na powtarzalność czy monotonię. Nasi projektanci są wysokiej klasy specjalistami w tej dziedzinie, dlatego też znają najlepsze rozwiązania sanitarne, ale także wizualne, by praktyczność mebli szła w parze z ich wyglądem. Oferujemy swoje usługi w Rzeszowie, gdzie można spotkać się z nami i ustalić wszystko pod kątem projektu i czasu realizacji zlecenia. Zapraszamy do kontaktu mailowego i telefonicznego w celu umówienia spotkania lub rozmowy na temat warunków współpracy. Nasi pracownicy czekają na Państwa i na możliwość aranżacji wnętrza Państwa sklepów.