Jeśli zastanawiają się Państwo, co zrobić, aby mieć jeszcze więcej klientów, odpowiedź jest prosta – ważne, aby zapaść im w pamięć. Jak to zrobić? Przede wszystkim warto zapoznać się z ofertą producenta mebli sklepowych Vitrum Concept! To właśnie my pomożemy Państwu zaprojektować i wyposażyć Państwa sklep, restaurację czy kawiarnię w meble najwyższej jakości i z najnowocześniejszym designem. Dopasujemy projekt do stylu, w jakim chcieliby Państwo mieć sklep lub inny punkt handlowo-usługowy. Dzięki indywidualnym projektom wyróżnią się Państwo na tle konkurencji i przyciągną rzesze klientów. W dzisiejszych czasach, gdy punktów handlowych i restauracji jest tak wiele, klienci mogą przebierać w nich do woli. Dlatego właśnie postawienie na przyjazną i atrakcyjną aranżację wnętrza jest kluczowe, aby zdobyć sympatię klientów i zachęcić ich do ponownego odwiedzenia tego miejsca.

Czym się zajmujemy i dlaczego?

Co powinni Państwo wiedzieć o naszym sklepie? Jesteśmy ludźmi z pasją, którzy chcą zadowalać innych, spełniając ich marzenia. Te mniejsze i te większe. Dzięki nam mogą Państwo robić to, co kochają, w przyjaznym wnętrzu. Bez względu na to, czy prowadzą Państwo sklep, restaurację, czy małą kawiarnię, wierzymy, że lubią Państwo to, co robią, tak samo, jak my uwielbiamy projektować i tworzyć dla Was najbardziej wymagające aranżacje. Oprócz działalności projektowo-wykonawczej możemy zapewnić, że posiadamy szereg cech wzbogacających ofertę:

  • Jesteśmy prężnie działającym przedsiębiorstwem od ponad 30 lat.
  • Posiadamy własny zakład produkcyjny.
  • Zajmujemy się także transportem i profesjonalnym montażem.
  • Szkolimy naszych pracowników na wszystkich stanowiskach.
  • Wykonujemy projekty zgodnie z wymaganiami klienta lub oferujemy sprawdzone przez nas rozwiązania.
  • Krótkie terminy realizacji zleceń mebli sklepowych w Białymstoku i nie tylko.
  • Oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
  • Zapraszamy do salonu wystawowego w Warszawie, by zobaczyć przykłady naszych meblowych aranżacji.

Tradycja i doświadczenie spotykają się w jednym miejscu

Jesteśmy firmą, która jest otwarta zarówno na rynek wnętrzarski, jak i na naszych klientów. Wiemy, że moda się zmienia, dlatego w ciągu 30 lat zdobytego doświadczenia nie poddaliśmy się monotonii, a cały czas szkolimy się i podejmujemy nowe wyzwania związane z projektami. Producent mebli Vitrum Concept z chęcią zrealizuje nietypowe zamówienia, na życzenie naszych klientów. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i zamówienia mebli sklepowych w Białymstoku. Oferujemy szybką dostawę i montaż przez naszych specjalistów. Zachęcamy także do kontaktu z naszym sklepem, dzięki czemu nasi doradcy przedstawią Państwu ofertę i zapoznają ze szczegółami projektów własnych lub gotowych. Jeśli chcą Państwo poznać więcej szczegółów, zachęcamy do kontaktu mailowego, będziemy mieć wtedy możliwość podzielenia się załącznikami ze szczegółami ofert. Nasi klienci są dla nas najważniejsi, dlatego serdecznie zapraszamy do współpracy!