Jednym z wielu produktów, jaki znajdą Państwo w ofercie sklepu vitrumconcept.pl, są wysokiej jakości stoiska handlowe. Meble te tworzone są tak, aby odpowiadały nie tylko właścicielom, ale przede wszystkim klientom, tak by zawsze potrafili znaleźć to, czego potrzebują. Skuteczność ekspozycji na stoiskach handlowych zwiększają podświetlane regały, logo oraz zdjęcia, które w łatwy sposób wprowadzą potencjalnego klienta w aktualny katalog sklepu. Warto wiedzieć, że jesteśmy marką z trzydziestoletnim doświadczeniem, dlatego każde wyposażenie traktujemy z wyjątkową starannością. Oprócz funkcjonalności stoiska handlowe dostępne w mieście Warszawa cechują się nadzwyczajną elegancją i bardzo estetycznym wyglądem.

Zorganizowana ekspozycja to podstawa – postaw na stoiska handlowe!

Wybierając stoisko handlowe w Warszawie, zapewnisz sobie gwarancję jakości. Dlaczego? Jako twórca dodatkowego wyposażenia sklepów Vitrum Concept tworzy poszczególne produkty, zaczynając od odręcznego szkicu, poprzez wybór najtrwalszych materiałów, i kończąc na uniwersalnym rozplanowaniu ekspozycji. W najnowszej kolekcji stoisk handlowych znajdą Państwo między innymi przeszklone gabloty z podświetlającymi od góry paskami ledowymi, wyspy z przeszklonymi częściami z aluminiowymi profilami i oświetlającymi wnętrza gablot paskami ledowymi czy te z szufladami i szafkami bez uchwytów. Stoiska handlowe wykonane są zazwyczaj z płyty laminowanej, lakierowanej oraz meblowej. Mogą być także pokryte staronem, czyli mineralno-akrylowym materiałem zapewniającym solidną trwałość. W naszej ofercie nie zabraknie także przykładu małej zabudowy, czyli punktu porad w centrum handlowym. Tego typu meble wykonane zostały w szarym laminacie. Na ladzie widnieje podświetlone logo z plexi oraz przyklejoną na froncie liter czerwoną folią. W punkcie informacyjnym napis świeci grubością wystających liter, dzięki czemu przykuwa uwagę i jest bardzo dobrze widoczny, nawet dla starszych osób.

Co wyróżnia stoiska handlowe w Warszawie?

Reagując na bieżące trendy, firma Vitrum Concept tworzy bardzo atrakcyjne stoiska handlowe i wyspy, które sprawdzają się nie tylko na targach, ale zwłaszcza w obiektach takich jak galerie handlowe. Wyszukane wzornictwo sprawia, że nasze stoiska wyróżniają się spośród innych bardzo nowoczesną oprawą. To meble z dużą ambicją, ale i nie mniejszą aparycją, zaprojektowane z dbałością o każdy szczegół. Dużą zaletą naszych produktów jest możliwość płynnej zmiany rozstawu półek, dzięki czemu będą mogli Państwo idealnie dopasować i zmieniać koncepcje swojego stoiska. Co więcej, meble wchodzące w skład wyspy zostały wyposażone w szafki z zamkami, co zwiększa bezpieczeństwo i komfort pracy. Dbając o różnorodność w naszym asortymencie, rozszerzyliśmy ofertę o meble bez cokołów, czyli dodatkowych zabudowań – jeśli zależy nam na swobodniejszej i lżejszej zabudowie stoisk handlowych, ten wybór będzie idealny! Produkując meble z najcenniejszych materiałów, chcemy, aby posłużyły one przez długi czas, doskonale spełniając swoje zadanie i ciesząc oko klientów. Stoiska handlowe są dostępne w naszym sklepie od zaraz!