Wyposażenie sklepowe od Vitrum Concept doskonale sprawdzi się w kameralnych butikach, jak i sklepach wielkopowierzchniowych. Funkcjonalne panele sklepowe z naszej oferty umożliwią Państwu optymalne zagospodarowanie przestrzeni usługowej lub handlowej. Jesteśmy producentem wyposażenia sklepów, marketów i galerii i tworzymy meble odpowiadające współczesnym trendom. W Vitrum Concept dostępne są klasyczne panele ścienne sklepowe oraz nowoczesne rozwiązania wykonywane na wymiar. Tworzymy projekty wyposażenia sklepów o dowolnej powierzchni, oferując świeże rozwiązania projektowe. Odkryj panele ścienne sklepowe, które pozwolą na funkcjonalne zaaranżowanie przestrzeni handlowej.

Jest 41 produktów.

Pokazano 1-41 z 41 pozycji

Panele ścienne sklepowe: 30 lat doświadczenia w projektowaniu i produkcji wyposażenia sklepów

Systemy meblowe do sklepów mogą przybierać różnorodne formy i mieścić wiele produktów o dowolnym rozmiarze. W Vitrum Concept tworzymy wytrzymałe, solidne panele ścienne sklepowe wykonane z wytrzymałych materiałów. W panelach ściennych sklepowych w rowkach są aluminiowe wsuwki, zwiększające nośność zawieszanych na panelach akcesoriach, stanowiąc jednocześnie estetyczny element wystroju. Panele pozwolą na odpowiednie wyeksponowanie obuwia, odzieży lub modnych dodatków. Panele sklepowe mogą być montowane samodzielnie na ścianie lub wystepują jako element w konstrukcjach meblowych. Montaż paneli ściennych sklepowych pozwoli Państwu na odpowiednie wyeksponowanie towaru i zaprowadzenie ładu w całym sklepie. To doskonałe rozwiązanie do sklepów odzieżowych, przemysłowych i wielu innych.

Odpowiednia ekspozycja towaru kluczem do biznesowego sukcesu: panele ścienne sklepowe

W Vitrum Concept produkujemy panele ścienne sklepowe od ponad 30 lat. Mamy panele w katalogowym rozmiarze 200 x 90 cm, ale również istnieje możliwość zamówienia paneli na inny wymiar z innym rozstawem rowków. Panele wykonywane są z trwałej płyty MDF, która będzie wyglądała świetnie przez długie lata, przy intensywnej eksploatacji. Na naszej wizytówne internetowej z wyposażeniem sklepów Vitrumconcept.pl dostępne są panele ścienne sklepowe w kolorach: biały, szary, klon, czarny, metalic, buk i grusza polna. Dobrym uzupełnieniem dla tradycyjnych paneli z MDF będą panele ścienne cokołowe. W zestawie znajdują się wkłady aluminiowe do rowków oraz łączniki czołowe do pionowego łączenia płyt MDF, całe moduły kończy aluminiowy ochraniacz krawędzi. Panele ścienne sklepowe będą wyglądały doskonale przez długie lata. Na panelach ściennych sklepowych zainstalują Państwo konsole do półek, które pozwolą na dopasowanie rozstawu przestrzeni wystawienniczej do rozmiaru i ilości oferowanych towarów. Przezroczyste półki do paneli ściennych sklepowych sprawiają, że cała zabudowa prezentuje się lekko i nowocześnie. Półki sklepowe z przezroczystego materiału są łatwe do utrzymania w czystości. Zawieszki chromowane z kulkami oraz zawieszki wyposażone w sztyfty to elementy zwiększające funkcjonalność paneli sklepowych z MDF. Służą do ekspozycji odzieży oraz drobnych przedmiotów. W Vitrum Concept dostępne są wieszaki do paneli ściennych sklepowych, które pomieszczą wiele sztuk towaru. Rozmaite kształty wzory i kolory wieszaków pozwalają na spersonalizowanie panelu i nadanie mu unikatowego charakteru. Panele ścienne sklepowe od Vitrum Concept będą Państwa pomocnikami podczas prowadzenia działalności handlowej.