Projektujemy i produkujemy gabloty ze szkła, łącząc najnowsze trendy i sprawdzone materiały. Vitrum Concept zdobywa zaufanie klientów od ponad 30 lat. Zrealizowaliśmy setki zleceń dotyczących wyposażenia sklepów, galerii, punktów usługowych i galerii handlowych. Nasze meble wystawiennicze i gabloty szklane cieszą się świetnymi opiniami klientów. Zamawiając gabloty szklane w Vitrum concept.pl, otrzymujecie Państwo gotowy produkt klasy premium, który odznacza się doskonałymi parametrami technicznymi. Nowoczesny park maszynowy pozwala nam na szybką realizację nawet najbardziej niestandardowych zleceń. Realizujemy zamówienia hurtowe na gabloty szklane do dużych przestrzeni handlowych i wystawienniczych oraz sprzedajemy pojedyncze gabloty wykonywane na zamówienie, jak i katalogowe z naszej oferty.

Jest 15 produktów.

Pokazano 1-15 z 15 pozycji

Gabloty szklane: renomowany producent wyposażenia sklepów, galerii i punktów usługowych

Na kompleksowe wyposażenie punktu handlowego lub przestrzeni wystawowej składa się wiele elementów. Gabloty szklane to podstawowe wyposażenie wielu przestrzeni. Zamawiając gablotę, warto postawić na współpracę z doświadczonym wykonawcą, który jest w stanie wykonać indywidualny projekt dla klienta lub zaadaptować na jego potrzeby sprawdzone, gotowe rozwiązania. Vitrum Concept tworzy wyposażenie sklepów, które doskonale spełnia swoją funkcję. Wyważone meble wystawiennicze o stonowanych liniach pozwolą na efektowne wyeksponowanie towaru lub zbiorów muzealnych. W handlu liczy się zainteresowanie klienta, a odpowiednia ekspozycja produktu zdecydowanie zwiększa jego sprzedaż. Wybierając gabloty szklane Vitrum-Concept, odniosą Państwo rynkowy sukces.

Nowoczesne systemy sklepowe: gabloty szklane

Gabloty szklane GLX to jeden z najczęściej zamawianych produktów z Vitrum Concept. Boki i plecy łączone za pomocą chromowanych złączek, a brak profili pionowych łączących szyby stwarza wrażenie lekkości konstrukcji i przejrzystości ekspozycji. Każda z nich pomieści dużą ilość towaru i jednocześnie zapewniając odpowiednią jego ekspozycję. W górnej części gablot GLX znajduje się praktyczny fryz, umożliwiający wstawienie do gabloty oświetlenia typu halogenowego lub ledowego. Drzwi gablot cicho przesuwają się po prowadnicach aluminiowych łożyskowanych. Dla bezpiecznego przechowywania ekspozycji umieszczono w nich zamek. Gabloty sklepowe szklane z serii GLX i GLX-DS są przeznaczone do samodzielnego montażu. Wyróżnia je smukła, nowoczesna forma. Przeszklona górna część gabloty gablotach z dachem szklanym eliminuje konieczność montażu oświetlenia nad ostatnią półką. Ekspozycja sklepowa może zostać oświetlona przez lampy sufitowe w sklepie lub przestrzeni wystawienniczej. Gabloty szklane są oferowane z bogatej ofercie kolorystycznej i wymiarowej, dlatego bardzo łatwo dopasują je Państwo do rozmiarów i stylu sklepu. Gabloty sklepowe szklane z profilem aluminiowym doskonale radzą sobie ze znacznymi obciążeniami. Gabloty sklepowe regałowe i wiszące tworzą stylowe zestawy w nowoczesnych przestrzeniach handlowych, oferujących odzież, kosmetyki lub elektronikę.