Gablota szklana klejona z szafką

GABLOTY WYSTAWOWE SZKLANE

Przykład gabloty z kloszem szklanym klejonym

- szafka z drzwiami dwuskrzydłowymi, szafka lakierowana

- 4 półki szklane, pod półkami i pod sufitem profil z ledami

- półki na podporach chromowanych

Gablota szklana klejona z szafką

Dobrze wiemy, jak ważna jest odpowiednia ekspozycja asortymentu w sklepie. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów stworzyliśmy elegancką, szklaną gablotę z szafką, która będzie doskonałym uzupełnieniem każdej powierzchni sklepowej. Gablota składa się z przeszklonej części, w skład której wchodzą cztery półki podświetlane ledami, umieszczone na chromowanych podporach. Dzięki zastosowaniu szkła wraz z podświetleniem umożliwiamy klientom swobodne zapoznanie się z asortymentem. Z kolei w jej dolnej części znajduje się zamykana, dwuskrzydłowa szafka, która jest doskonałym miejscem na przechowywanie zapasowego asortymentu lub innych przydatnych przedmiotów. Szafka jest lakierowana, co dodaje meblowi elegancji i prestiżu. Gabloty tego typu sprawdzą się m.in. w sklepach jubilerskich lub muzeach.

Profesjonalne wyposażenie sklepów

Firma Vitrum Concept działa na rynku od ponad 30 lat. Dzięki zdobytemu doświadczeniu potrafimy wsłuchać się w potrzeby naszych klientów i oferować produkty w 100% zgodne z ich oczekiwaniami. Nasze meble charakteryzuje wyjątkowa trwałość, odporność na uszkodzenia i łatwość w utrzymaniu czystości. Produkty dostępne w naszym asortymencie stanowią doskonałe wyposażenie sklepów jubilerskich, odzieżowych, biur i wystaw. Charakteryzuje nas duża elastyczność, dlatego jesteśmy otwarci na indywidualne, nawet te najbardziej skomplikowane projekty. Decydując się na współpracę z nami mają Państwo pewność, że wykonane przez nas meble będą spełniać swoją funkcję oraz cieszyć oko klientów przez wiele lat. Zachęcamy do zapoznania się również z kategorią lad sklepowych.

Gablota szklana klejona z szafką - eleganckie i praktyczne połączenie

Meblem, który umożliwi profesjonalną ekspozycję asortymentu w Państwa sklepie, jest gablota szklana klejona z szafką. Na gablotę składają się cztery szklane półki - każda z nich ma pod sobą umieszczony profil z ledami, które doskonale oświetlą każdy produkt. Zastosowanie szklanych ścian oraz półek umożliwi Państwa klientom dokładne zapoznanie się z asortymentem. Same półki zostały umieszczone na podporach chromowanych, co nadaje gablocie elegancji. Oprócz przeszklonej części gablota składa się z lakierowanej szafki z drzwiczkami. Jest to doskonałe miejsce do przechowywania przedmiotów, które warto mieć pod ręką, jednak nie chcemy, aby były w tym momencie na widoku.

Uniwersalna przeszklona gablota

Gablota szklana klejona z szafką jest meblem na tyle uniwersalnym, że może być wykorzystana zarówno w salonie optycznym, jak i sklepie jubilerskim. Gablota wyróżnia się nie tylko profesjonalnym wyglądem, ale również niezwykłą trwałością, dzięki zastosowaniu materiałów najwyższej jakości. Całość została wykonana z dbałością o estetykę oraz funkcjonalność, aby gablota spełniała swoją funkcję przez długi czas. Istnieje również możliwość wykonania mebla na zamówienie, który będzie maksymalnie dopasowany do Państwa potrzeb. Zapewniamy również krótkie terminy realizacji, a nasi wykwalifikowani pracownicy dokonają profesjonalnego montażu mebli. Szeroka oferta handlowa umożliwia znalezienie odpowiedniej gabloty do Państwa sklepu. Tę i wiele innych gablot znajdą Państwo w kategorii gabloty szklane.

Zobacz nasze pozostałe meble jubilerskie.

Istnieje możliwość wykonania mebla na indywidualne zamówienie.

PRODUCENT MEBLI SKLEPOWYCH

VITRUM CONCEPT SP. Z O.O.

01-864 WARSZAWA, UL. KOCHANOWSKIEGO 39

gablota szklana