Jak zabłysnąć na targach? Nie wystarczy tylko przygotowanie merytoryczne. Strona wizualna jest równie istotna. W Vitrum dbamy o nią od 30 lat, reagując na bieżące trendy, tworząc bardzo atrakcyjne stoiska handlowe i wyspy, które sprawdzają się nie tylko na targach. Oferujemy także doskonałe rozwiązania na co dzień, gdy chcesz zapewnić swojej firmie niecodzienne stoisko handlowe. Wyszukane wzornictwo sprawia, że nasze stoiska wyróżniają się spośród innych elegancją i funkcjonalnością. Zaprojektowane z dbałością o każdy szczegół robią pozytywne wrażenie.

Jest 14 produktów.

Pokazano 1-14 z 14 pozycji

Wieloletnie doświadczenie w budowie stoisk handlowych

Klienci lubią nas za indywidualne i profesjonalne podejście do projektu. Dokładamy wszelkich starań, aby proponowane przez nas rozwiązania spełniały oczekiwania, w pełni dostosowując się do profilu firmy i zakresu jej działań. Proponowane przez nas stoiska handlowe projektowane są w sposób, który odpowiadał będzie klientom i właścicielowi.

  • meble mogą posiadać podświetlane loga, zdjęcia itp.
  • stoisko może być wykonane z płyty meblowej, laminowanej, lakierowanej, może być pokryte staronem itd.
  • dolne cokoły mogą być wykonywane z kwasówki, mogą być także podświetlone

Klienci, którzy zaufali nam na przestrzeni lat rzadko wracają z wątpliwościami czy reklamacją. Nasi pracownicy wybierają takie materiały, dzięki którym nasze stoiska handlowe służą przez wiele lat, a jednocześnie spełniające warunki stawiane przez Centra Handlowe, przy zachowaniu ich funkcjonalności i atrakcyjnego wyglądu . Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta stoisk handlowych była nowoczesna i atrakcyjna. Sprawdź, jakie projekty stworzyliśmy do tej pory. Nasi zaufani pracownicy spędzają długie godziny na tym, aby efekt końcowy był zaskakujący i zadowalał klientów. Stoiska handlowe naszej produkcji służą przez lata, zapewniamy także serwis pogwarancyjny, Przed przystąpieniem do tworzenia projektu istnieje możliwość zeskanowania pomieszczenia i wygenerowania jego modelu 3D, dzięki czemu zobaczysz, w jakim stopniu efekt końcowy będzie realizował będzie Twoją wizję.

Profesjonalne stoiska handlowe

Już od ponad 30 lat dostarczamy rozwiązań dla dużych i mniejszych firm oraz sklepów. Doświadczenie pozwala nam wypracować własny styl działania. Do klienta podchodzimy indywidualnie, aby stworzyć dla niego niepowtarzalne stoisko, które odzwierciedlać będzie charakter jego firmy. Zapewnia naszym klientom komfort korzystania ze stoisk handlowych najwyższej klasy. Pragniemy również, aby czas oczekiwania na nasze usługi był jak najkrótszy. Projekty na oryginalne stoiska handlowe realizujemy w krótkich terminach, w projekty wdrażamy także sugestie Klientów. Bardzo często decydujemy się na realizację, nietypowych projektów, przygotowanych przez klienta. Dokładamy wszelkich starań, aby proponowane przez nas stoiska handlowe były w 100% dostosowane do zmieniającego się rynku i indywidualnych oczekiwań. Zapraszamy do naszego salonu wystawowego, w którym zapoznać się można z meblami i możliwościami, jakie oferuje nasza firma.