Stoisko handlowe - mały punkt porad

Jeśli szukają Państwo firmy, która w profesjonalny sposób zajmie się przygotowaniem zabudowy pod stoisko handlowe - mały punkt porad za rozsądne pieniądze, to świetnie się składa. Vitrum Concept jest firmą z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży meblowej, a jednym z elementów naszej szerokiej oferty jest właśnie przygotowywanie spersonalizowanych stoisk handlowych dedykowanych między innymi małym punktom porad, stanowiskom informacyjnym czy innym, niewielkim zabudowom znajdującym się na terenie współczesnych centrów handlowych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

STOISKA HANDLOWE - PUNKT INFORMACYJNY

Przykład małej zabudowy - punkt porad w centrum handlowym

- meble wykonane w laminacie szarym

- na ladzie podświetlone logo z plexi, na froncie liter przyklejona czerwona folia, napis świeci grubością wystających liter

- szuflada i drzwiczki szafki z uchwytami i zamkami

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ WYKONANIA MEBLI W INNEJ KOLORYSTYCE I W INNYM UKŁADZIE

Profesjonalne i estetyczne stoiska handlowe

Stoiska handlowe Vitrum Concept cechuje przede wszystkim w pełni profesjonalny wygląd, który zachęca inne osoby do podejścia do punktu porad i zasięgnięcia informacji. Przykład naszej pracy widoczny jest na zdjęciu poglądowym. W przypadku tego typu zabudowy dbałość o szczegóły jest niesamowicie istotna, ponieważ prezencja punktu porad musi budzić zaufanie osób, które go mijają. Nie inaczej jest w przypadku chęci prowadzenia w takim miejscu sprzedaży. Wykorzystując doświadczenie i kwalifikacje naszych pracowników, jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa zabudowę zgodną z założeniami Waszej wizji - biorąc pod uwagę wszystkie przekazywane przez Państwa szczegóły. Takie podejście dotyczy zresztą każdego rodzaju usług świadczonego przez Vitrum Concept - łącznie z szeroką ofertą akcesoriów meblowych czy lad sklepowych.

Atrakcyjna oferta małych punktów porad

Warto zaznaczyć, że do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny. Po konsultacji, podczas której przekażą nam Państwo swoje zalecenia oraz wizję, w określonym terminie wykonamy niewielki punkt porad dostosowany do potrzeb Waszej działalności. Mają Państwo wpływ zarówno na układ, jak i kolorystykę końcowego produktu. Poza wysokim poziomem świadczonych usług gwarantujemy również bezproblemową komunikację z klientami oraz atrakcyjną, uczciwą wycenę zlecenia. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego - z pewnością osiągniemy porozumienie. Zachęcamy również do zapoznania się z pozostałymi kategoriami naszej oferty. Oprócz stoisk handlowych - małych punktów porad możemy także przygotować dla Państwa stoiska handlowe w większym rozmiarze.

PRODUCENT MEBLI SKLEPOWYCH

VITRUM CONCEPT SP. Z O.O.

01-864 WARSZAWA, UL. KOCHANOWSKIEGO 39

Stoisko handlowe