Aby w odpowiedni sposób wyeksponować dostępny asortyment, warto zaopatrzyć się w specjalnie do tego przeznaczone meble sklepowe, których znakomita jakość oraz wysoka estetyka odmieni niejedną przestrzeń! Bogaty wybór tego typu produktów znaleźć można w ofercie Vitrum Concept, który na rynku funkcjonuje już od ponad 3 dekad. W naszej ofercie, kierowanej również do mieszkańców Krakowa, znajdą Państwo między innymi lady muzealne, panele ścienne, meble jubilerskie, wyspy handlowe, gabloty sklepowe, wieszaki czy wyposażenie w systemie Porsa. Wybierając oferowane przez nas meble sklepowe mogą Państwo być pewni, że dokonali znakomitej selekcji, ponieważ z doświadczenia wiemy, że owe produkty spełniają swoje zadanie i cieszą oko klientów przez wiele lat.

Zaaranżuj strefę komfortu za pomocą mebli sklepowych

Stale rozwijający się rynek nieustannie motywuje nas do zmian, a co za tym idzie - do ulepszania naszych ofert tak, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. W naszej ofercie znajdą Państwo podstawowe wyposażenie sklepu, do którego należy między innymi lada sklepowa, którą wykonujemy z płyt w szerokiej gamie kolorystycznej od białej i czarnej do drewnopodobnych. Zarówno same lady, jak i inne elementy sklepowych mebli mogą zostać pokryte laminatem w połysku lub macie. Istnieje także możliwość lakierowania mebli, dzięki czemu meble zawsze będą wyglądały jak nowe. Jednak to nie wszystko! Nasza firma charakteryzuje się produkcją wyspecjalizowanych mebli handlowych, które nadają się zarówno w muzeum, jak i sklepie jubilerskim, sklepie z zegarkami, obiektem kosmetycznym, a także sportowym. Mnogość dostępnych modeli i odcieni pozwala na dopasowanie mebli do każdej przestrzeni bez względu na jej wielkość czy dominujący styl wystroju wnętrza – klasyczny lub nieco bardziej nowoczesny. Warto podkreślić, że wszystko wytwarzamy w naszym zakładzie produkcyjnym, gdzie sami pilnujemy jakości wykonywanych procesów.

Wyposażenie zaprojektowane do codziennego użytkowania

Z racji, iż zaufały nam już setki klientów, udało nam się wyposażyć w meble wiele recepcji, sklepów, salonów i obiektów handlowych również w Krakowie, powoli zaczynamy rozumieć, czego nasi klienci oczekują od swoich mebli. Zależy Państwu na długiej, bezproblemowej eksploatacji? A może połączeniu estetyki klasycyzmu, jednak bez nienachalnej elegancji? Nieprzekraczaniu przeciętnych kosztów? Sklepowe meble z oferty naszej firmy niewątpliwie to zapewnią! Projektujemy i produkujemy stoiska handlowe oraz gabloty ze szkła, łącząc najnowsze trendy i sprawdzone materiały. To właśnie dlatego nasze meble wystawiennicze cieszą się świetnymi opiniami klientów, którzy tego typu wyposażenie stosują zazwyczaj na targach czy w punktach handlowych, jako osobny punkt ekspozycji towaru. Jeśli interesuje Państwa sprzęt premium, zachęcamy do zapoznania się z dotychczasowymi pracami, a także zaproponowania własnego projektu, który zostanie wykonany krok po kroku, zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami.