Wyposażenie sklepu nie jest łatwym zadaniem. Przede wszystkim należy pamiętać o odpowiednim rozstawieniu mebli w danym pomieszczeniu. Łączy się to z precyzyjnie dobranymi rozmiarami regałów, lad czy gablot. Meble sklepowe dostępne w mieście Łódź należą do bardzo funkcjonalnych rozwiązań, które niebanalnie prezentują asortyment, wzbudzając zainteresowanie wśród klientów. Wszystkie produkty pochodzą z cenionej od ponad 30 lat firmy Vitrum Concept, która posiada własny zakład produkcyjny, zapewnia transport mebli i profesjonalny montaż przez wykwalifikowaną ekipę pracowników. Chcą Państwo kupić wyposażenie, które będzie służyło przez długie lata? Jeśli od dawna szukacie zbilansowanych i eleganckich konstrukcji, meble sklepowe dostępne w ofercie Vitrum Concept, z pewnością to Państwu zapewnią!

Bezpretensjonalna linia szkieletu mebli sklepowych

Najnowsze modele naszych mebli to propozycja łącząca nienachalną prostotę z klasyką designu. Korzystając z wachlarza obowiązujących ofert, mogą Państwo znaleźć zarówno gabloty sklepowe czy szklane, ścienne panele, wieszaki, jak i transportery sklepowe, ale także wyposażenie do specjalistycznych przestrzeni, takich jak muzea. Gabloty muzealne będą odpowiadać współczesnym wystawom, znakomicie prezentując eksponaty – Vitrum Concept zapewnia przy okazji precyzyjne oświetlenie, aby zachęcić wszystkich gości muzeum do oglądania danej wystawy. W tej kategorii proponujemy zazwyczaj szklane rozwiązania w modernistycznym stylu. Meble sklepowe dostępne w Łodzi to także doskonałe uzupełnienie przede wszystkim sklepów z artykułami spożywczymi, odzieżą czy obuwiem. Nasz asortyment uwzględnia jednak też typowe stoiska handlowe, które wykorzystają Państwo podczas targów lub w galerii handlowej, jako osobne stoisko z indywidualnym towarem. W ofercie mebli sklepowych w Łodzi znajdą Państwo również wysokiej jakości, estetyczną ladę sklepową, która pozwala dodatkowo w odpowiedni sposób wyeksponować dostępny asortyment, współgrając z niemal każdym stylem.

Czym charakteryzują się nasze meble sklepowe?

Zastanawiają się Państwo, dlaczego warto nam zaufać? Ponieważ zapewniamy nie tylko indywidualne podejście do każdego zlecenia, ale przede wszystkim nie boimy się wyzwań! Mają Państwo swoją wymarzoną wizję wnętrza sklepu, ale nie wiecie, co dalej? Oferujemy możliwość wyprodukowania mebli według szkicu lub projektu, dlatego skonsultujcie się z naszymi pracownikami i wspólnie zaplanujcie projekt mebli! Jeśli jednak wolą Państwo gotowe rozwiązania, w naszym sklepie znajdziecie bogatą ofertę handlową! Możemy zapewnić, że naszym priorytetem jest stawianie klienta na pierwszym miejscu, dlatego dbamy o trwałość mebli sklepowych poprzez użycie najlepszej jakości materiałów, by służyły wszystkim przez długie lata. W przypadku, gdyby jednak doszło do jakichkolwiek uszkodzeń, zapewniamy serwisy gwarancyjne i pogwarancyjne. Obiecujemy, że nie zostaną Państwo sami z żadnym problemem. Jeśli są Państwo zainteresowani sklepowymi meblami, posiadamy salon wystawowy w Warszawie, gdzie można zobaczyć przykłady mebli z naszej oferty oraz możliwości produkcyjne. Serdecznie zapraszamy!