• Stoisko handlowe, wyspa handlowa
  • Stoisko handlowe, wyspa handlowa
  • Stoisko handlowe, wyspa handlowa

Stoisko handlowe , wyspa handlowa z blatem bukowym

Specjalizacją naszej firmy są najwyższej jakości meble bukowe. Ich produkcją zajmujemy się nieprzerwanie od ponad 30 lat. Posiadamy własny zakład produkcyjny oraz lakiernię, co pozwala nam na bieżąco monitorować cały proces. Dysponujemy naprawdę szerokim asortymentem. Obejmuje on między innymi lady i gabloty sklepowe, stoiska handlowe, meble jubilerskie, meble i gabloty muzealne czy różnego rodzaju akcesoria sklepowe. 

ZOBACZ WIĘCEJ

W szczególności polecamy stoisko handlowe, wyspę handlową z blatem bukowym. Z naszych usług korzystają między innymi sklepy jubilerskie i odzieżowe, biblioteki, muzea, biura czy ambasady. Do tworzenia oferowanych przez nas mebli wykorzystujemy materiały, takie jak płyta laminowana, plexi, szkło czy aluminium. Tym, co je wyróżnia, jest estetyczny wygląd, wytrzymałość oraz łatwość w utrzymaniu w czystości. Na życzenie klientów realizujemy również indywidualne zamówienia w oparciu o ich autorskie projekty.

Stoisko handlowe, które przykuwa wzrok

W naszym bogatym asortymencie znajdą Państwo między innymi wysokiej jakości, efektowne stoisko handlowe w laminacie białym, z wykończeniem na wysoki połysk. Proponowana wyspa handlowa skutecznie przyciąga wzrok, zachęcając potencjalnych klientów do zainteresowania się daną ofertą, a następnie do zakupu. Zawiera dolny cokół z kwasówki, narożnik z podświetlanymi listewkami od środka, podświetlone logo oraz solidny, trwały, wytrzymały blat z płyty bukowej. W stoisko handlowe wkomponowana jest lodówka, która doskonale sprawdza się między innymi do przechowywania napojów.

STOISKA HANDLOWE WYSPY HANDLOWE

Stoisko w laminacie białym w połysku

- dolny cokół z kwasówki

- jeden narożnik z podświetlonymi listewkami od środka

- w stoisko wkomponowana lodówka

- na meblach podświetlone loga

- blat z płyty bukowej

PRODUCENT MEBLI SKLEPOWYCH

VITRUM CONCEPT SP. Z O.O.

01-864 WARSZAWA, UL. KOCHANOWSKIEGO 39

Stoisko handlowe