Gablota wystawowa wysoka na nóżkach z oświetleniem

Gablota wystawowa wysoka na nóżkach

- na rogach profile aluminiowe z możliwością polakierowania,

- oświetlenie profilami okrągłymi z ledami, dwustronnie,

- długość ok. 100 cm, głębokość 50-60 cm, wysokość ok. 200 cm


Istnieje możliwość wykonania mebla na indywidualne zamówienie.

MEBLE W PROFILACH ALUMINIOWYCH PORSA

Gablota wystawowa wysoka na nóżkach z oświetleniem to przeszklony mebel, który stanowi perfekcyjne połączenie stylu i praktyczności, odpowiadając na potrzeby najbardziej wymagających sklepów i przestrzeni wystawienniczych. Gablota na nóżkach pozwala na doskonale widoczne i atrakcyjne prezentowanie produktów, a przemyślana konstrukcja gwarantuje odpowiedni poziom bezpieczeństwa. Możliwość konfiguracji kolorystycznej płyt tej gabloty pozwala na jej dopasowanie do każdej aranżacji sklepu, zarówno tradycyjnej, jak i nowoczesnej. Oświetlenie wbudowane w gablotę wyraźnie zmienia perspektywę na prezentację produktów, podkreślając ich unikalne cechy i przyciągając uwagę klientów. Gablota została wykonana z użyciem profili aluminiowych Porsa.

Oświetlenie dopasowane do potrzeb ekspozycji

Gablota z oświetleniem od Vitrum Concept to innowacyjne i praktyczne połączenie funkcji ekspozycji produktów z doświetleniem. Oświetlenie LED wmontowane w gablotę jest idealne do prezentowania detali, które mogą umknąć uwadze przy nieodpowiednim oświetleniu. Natomiast oświetlenie halogenowe boczne prętowe jest doskonałym rozwiązaniem dla bardziej wymagających prezentacji, gdzie kolor i szczegóły mają kluczowe znaczenie. Gablota wystawowa z oświetleniem została stworzona z myślą o różnych potrzebach ekspozycji produktów. Co więcej, umożliwiamy Państwu również wykonanie opisywanej gabloty na indywidualne zamówienie, a także zakup jednej, jak i większej ilości gablot do przestrzeni sklepowej bądź wystawienniczej.

Elegancka gablota wystawowa

W naszym asortymencie znajdą Państwo między innymi stylową gablotę wystawową. Dostępna jest w różnych konfiguracjach. Do wyboru jest płyta szara, czarna oraz w odcieniu buku, wiśni, mahoniu czy też klonu. Podstawa oferowanej gabloty została wykonana z wysokiej jakości profilu aluminiowego. Do wyboru są złączki czarne oraz srebrne. Jeżeli zależy Państwu na zmianie kolorystyki płyty lub lakierowaniu profili, do ceny należy doliczyć 10%. Gablota wyposażona może być dodatkowo w oświetlenie halogenowe lub ledowe boczne prętowe. To znakomity sposób na wyeksponowanie prezentowanych produktów. Oferujemy możliwość wykonania gabloty na indywidualne zamówienie, aby była w 100% zgodna z Państwa potrzebami. Podejmujemy się realizacji każdego, nawet najbardziej złożonego zlecenia. Sprzedajemy pojedyncze gabloty, a także realizujemy zamówienia hurtowe. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu.

Wykonanie:

- płyta biała, szara, czarna, buk, wiśnia, mahoń, klon
- profil aluminiowy, złączki czarne lub srebrne, szyby zwykłe, nie hartowane
- zmiana kolorystyki płyty oraz lakierowanie profili zwiększają cenę mebla po 10%

Elementy dodatkowe:
- oświetlenie halogenowe lub ledowe boczne prętowe


Istnieje możliwość wykonania mebla na indywidualne zamówienie.

Zobacz inne nasze meble w systemie Porsa.

PRODUCENT MEBLI SKLEPOWYCH

VITRUM CONCEPT SP. Z O.O.

01-864 WARSZAWA, UL. KOCHANOWSKIEGO 39