Zamek do drzwi z płyty
  • Zamek do drzwi z płyty
  • Zamek do drzwi z płyty

Zamek do drzwi z płyty

Wyposażenie salonu jubilerskiego, sklepu, biura czy innego lokalu to nie lada wyzwanie. W takich sytuacjach warto korzystać ze sprawdzonych rozwiązań. Takie właśnie oferuje polska firma Vitrum Concept. W jej ofercie znajdziesz między innymi wysokiej jakości meble do lokali handlowych i usługowych, ale nie tylko. Producent oferuje też różnego rodzaju systemy zabezpieczeń przed kradzieżą, w tym szeroki wybór zamków przeznaczonych do drzwi szklanych i z płyty.

Jedną z propozycji firmy jest zamek do drzwi z płyty wykonany z wytrzymałego i odpornego na uszkodzenia materiału. Prezentowany model jest prosty w montażu i obsłudze. W zestawie z zamkiem znajdziesz dwa klucze - za ich pomocą otworzysz i zamkniesz zamek. Wystarczy, że przekręcisz klucz o 180 stopni.

Zamek do drzwi z płyty to element, który możesz zamontować w szafce, witrynie bądź w biurku. Lista jego zastosowań jest długa! Doskonale się sprawdzi, chroniąc nie tylko wartościowy towar w sklepie, ale także ważne dokumenty firmowe czy inną cenną zawartość.

Prosty, minimalistyczny design, uniwersalna kolorystyka i łatwość w użytkowaniu to największe atuty prezentowanego zamka. W ofercie firmy Vitrum Concept znajdziesz też inne modele zamków, w tym zabezpieczenia przeznaczone do montażu na drzwiach szklanych (jedno- i dwuskrzydłowych).

PRODUCENT MEBLI SKLEPOWYCH

VITRUM CONCEPT SP. Z O.O.

01-864 WARSZAWA, UL. KOCHANOWSKIEGO 39

ZPL