Zamek grzebieniowy nakładany na drzwi szklane, suwane
  • Zamek grzebieniowy nakładany na drzwi szklane, suwane

Zamek grzebieniowy nakładany na drzwi szklane, suwane

Prowadząc własny biznes, masz sporo na głowie. Doskonale o tym wiemy, dlatego chcemy Ci zaproponować wiele sprawdzonych rozwiązań, które ułatwią Ci pracę. Vitrum Concept to polska firma działająca na rynku nieprzerwanie od 30 lat. Naszym klientom oferujemy między innymi wysokiej jakości meble do salonów, sklepów i lokali o profilu handlowo-usługowym. W ofercie posiadamy również artykuły, które podniosą bezpieczeństwo w Twoim lokalu i ochronią wartościowy towar przed kradzieżą.

Jednym z takich elementów jest zamek grzebieniowy przeznaczony do zamontowania na drzwiach szklanych, przesuwnych. Prezentowany model znajdzie zastosowanie w gablotach, witrynach i szafkach sklepowych. Jego ogromnym atutem jest fakt, iż jest prosty w montażu i nie wymaga wiercenia w szkle.

Zamek grzebieniowy widoczny na zdjęciu został wyposażony we wkładkę bębenkową - dzięki niej jest wygodny w obsłudze i odporny na zacinanie. Aby go otworzyć / zamknąć wystarczy obrócić kluczyk o 180 stopni. W zestawie z zamkiem znajdziesz dwa klucze.

Prosty montaż, bezawaryjne działanie i łatwość w obsłudze to nie jedyne zalety prezentowanego zamka. Produkt cechuje także elegancki wygląd i uniwersalna kolorystyka. Wszystko to sprawia, że zamek grzebieniowy oferowany przez firmę Vitrum Concept doskonale wkomponuje się w każde wnętrze.

PRODUCENT MEBLI SKLEPOWYCH

VITRUM CONCEPT SP. Z O.O.

01-864 WARSZAWA, UL. KOCHANOWSKIEGO 39

Z-grzeb