Oprawa oświetleniowa MINI DUO
  • Oprawa oświetleniowa MINI DUO

Oprawa oświetleniowa MINI DUO

Jesteś właścicielem salonu jubilerskiego? A może prowadzisz zakład optyczny? Jeśli tak, to doskonale wiesz, jak ogromny wpływ na klientów i ich zakupowe decyzje ma odpowiednio wyeksponowany towar. Warto zwrócić szczególną uwagę na dobranie oświetlenia, które nie tylko wyeksponuje produkt, ale także stworzy wokół niego niepowtarzalną aranżację. Sprawdzone rozwiązanie oferują znani producenci — jednym z nich jest polska firma Vitrum Concept.

W asortymencie producenta znajdziesz między innymi oprawę oświetleniową MINI DUO przeznaczoną do systemów oświetlenia szynowego. Takie rozwiązanie pozwala wyeksponować konkretny produkt, na przykład we wnętrzu gabloty. Oprawa MINI DUO to element uniwersalnego systemu oświetlenia witryn i gablot, który doskonale sprawdzi się w różnego rodzaju lokalach o charakterze handlowo-usługowym.

Produkt przeznaczony jest do montażu w systemach oświetlenia szynowego — opierają się one na kilku reflektorach zamocowanych na chromowanych prętach. To dzięki nim możesz dowolnie zmieniać położenie źródła światła — oprawę można przesuwać nie tylko w górę czy w dół, ale także zmieniać kąt padania światła. Oprawa MINI DUO wykonana jest z wysokiej jakości metalu w kolorze chromu i doskonale nadaje się także do oświetlenia regałów i szafek.

PRODUCENT MEBLI SKLEPOWYCH

VITRUM CONCEPT SP. Z O.O.

01-864 WARSZAWA, UL. KOCHANOWSKIEGO 39

OPR-MINIDUO