Zamek do szkła z otworem, drzwi pojedyńcze
  • Zamek do szkła z otworem, drzwi pojedyńcze

Zamek do szkła z otworem, drzwi pojedyncze

Nr kat. ZMDF-1

Cena netto 15 PLN + vat 23%

Sklep internetowy Vitrum Concept posiada w ofercie zamki do szkła z otworem przeznaczone do drzwi pojedynczych. Chromowane wykończenie sprawia, że prezentują się one estetycznie. Dzięki temu z pewnością spełnią oczekiwania osób ceniących praktyczne, nowoczesne, a zarazem eleganckie rozwiązania. Dostępne w naszym asortymencie zamki do szkła z otworem są z chęcią wykorzystywane w nowoczesnych drzwiach szklanych. Produkt dostępny w naszej ofercie jest precyzyjnie wykonany, a każdy z elementów zamka ma wpływ na jego bezproblemowe użytkowanie.

Oferowany zamek do szkła z otworem do drzwi pojedynczych od Vitrum Concept prezentuje się nowocześnie, a przy tym jest niezwykle funkcjonalny. Solidne wykonanie sprawia, że jest on z chęcią wykorzystywany w pojedynczych szklanych drzwiach, które znajdują się w biurowcach i gablotach. Rozwiązanie to cieszy się dużą popularnością, co świadczy o tym, że jest to wygodny w użytkowaniu system zamykający do szklanych drzwi. Dodatkowo pozwala on uzyskać estetyczny efekt wizualny.

Montowane w drzwiach pojedynczych zamki do szkła z otworem dostępne w naszym asortymencie mogą być również stosowane w biurach, w salach konferencyjnych, w łazienkach, w saunach, a także w wielu innych pomieszczeniach, gdzie są zamontowane szklane drzwi, które wymagają estetycznego wykończenia i zastosowania stylowych akcesoriów. Zarówno design, jak i funkcjonalność zamka do szkła z otworem z pewnością sprostają oczekiwaniom wymagających klientów, a także zapewnią długotrwałe i bezproblemowe użytkowanie.

PRODUCENT MEBLI SKLEPOWYCH

VITRUM CONCEPT SP. Z O.O.

01-864 WARSZAWA, UL. KOCHANOWSKIEGO 39

ZMDF-1