Oprawa oświetleniowa MICRO STAR
  • Oprawa oświetleniowa MICRO STAR

Oprawa oświetleniowa MICRO STAR

Wielu właścicieli sklepów i lokali o charakterze handlowym twierdzi, że ich klienci podejmują decyzje zakupowe na podstawie różnych kryteriów. Jednym z nich jest odpowiednie zaprezentowanie produktu i wyeksponowanie jego cech. Aby taki efekt uzyskać, nie musisz stawać na głowie — wystarczy, że zaopatrzysz swój lokal w odpowiedni system oświetlenia. Ważnym jego punktem jest oświetlenie gablot, półek i witryn. Gdzie najlepiej szukać sprawdzonych rozwiązań? W ofercie polskiej marki Vitrum Concept!

Pełen asortyment obejmuje między innymi oprawy oświetleniowe przeznaczone do montażu z szynowymi systemami oświetlenia. Jedną z takich propozycji jest oprawa MICRO STAR, która doskonale sprawdzi się nie tylko w gablotach, ale także witrynach sklepowych, na regałach i szafkach oraz w okolicach luster (na przykład w salonie optycznym czy sklepie z biżuterią).

Zalet tego typu rozwiązania jest wiele. Jedną z nich jest możliwość wyeksponowania konkretnego produktu. Jak to zrobić? To proste! Oprawę oświetleniową MICRO STAR możesz przesuwać po szynie w górę i dół; możesz też zmieniać kąt padania światła. Najlepsze efekty uzyskasz, stosując kilka reflektorów, które możesz skierować na różne punkty w gablocie. W ofercie Vitrum Concept znajdziesz też inne rodzaje opraw oświetleniowych. Sprawdź sam, co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy!

PRODUCENT MEBLI SKLEPOWYCH

VITRUM CONCEPT SP. Z O.O.

01-864 WARSZAWA, UL. KOCHANOWSKIEGO 39

OPR-MICROSTAR