Oprawa oświetleniowa ASTOR
  • Oprawa oświetleniowa ASTOR

Oprawa oświetleniowa ASTOR

Urządzając wnętrze salonu jubilerskiego, sklepu z bibelotami, zakładu optycznego czy innego miejsca o podobnym charakterze zapominamy o szczegółach, które mają ogromne znaczenie. Jednym z takich detali jest odpowiednio dobrane oświetlenie. Szczególnym rodzajem oświetlenia jest to określane jako prętowe, przeznaczone do gablot i mebli. Ma ono wiele zalet - jednym z jego atutów jest możliwość montażu w wielu różnych aranżacjach. Umieszczone na szynach lampki możesz dowolnie przemieszczać w górę i w dół oraz ustawiać pod różnymi kątami (w zależności od potrzeb).

Oświetlenie prętowe, w tym oprawy do niego przeznaczone, znajdziesz w ofercie polskiej marki Vitrum Concept. W asortymencie oferowanym przez tego producenta znalazły się między innymi oprawy oświetleniowe ASTOR w uniwersalnym odcieniu chromu. Są one funkcjonalne i dają wiele możliwości aranżacyjnych. Dzięki nim stworzysz w swoim lokalu przestrzeń o niepowtarzalnym charakterze.

Uniwersalna kolorystyka i nowoczesny, minimalistyczny design sprawiają, że oprawy oświetleniowe ASTOR doskonale nadają się do lokali handlowych o różnych charakterze. Szczególnie polecane są do salonów jubilerskich do oświetlania gablot z biżuterią oraz salonów optycznych. Z pewnością znajdzie się dla nich więcej zastosowań. W ofercie marki Vitrum Concept znajdziesz też inne praktyczne rozwiązania do swojego lokalu. Koniecznie poznaj je wszystkie!

PRODUCENT MEBLI SKLEPOWYCH

VITRUM CONCEPT SP. Z O.O.

01-864 WARSZAWA, UL. KOCHANOWSKIEGO 39

OPR-ASTOR