Haczyk lakierowany pojedyńczy do kratki, długość 15 i 20 cm

W naszym sklepie internetowym vitrumconcept.pl dostępne są praktyczne pojedyncze haczyki lakierowane do kratki sklepowej – dostępne w długościach 15 i 20 cm. Oferowany element przeznaczony jest do podstawowego wyposażenia regałów znajdujących się w sklepach. Spełnia on niezwykle praktyczną funkcję, gdyż pozwala na przejrzyste uporządkowanie i wyeksponowanie towarów, a tym samym optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni na danym regale. Pojedyncze lakierowane haczyki – zarówno o długości 15 cm, jak i 20 cm – umożliwiają zawieszenie produktów frontem do klienta, dzięki czemu może je dużo łatwiej zauważyć, a tym samym zwiększy się sprzedaż. Haczyki lakierowane to również doskonały sposób na indywidualną prezentację produktów oferowanych przez sklep.

Haczyki lakierowane, które znajdziesz w naszej ofercie, możesz zawiesić w dowolnym miejscu na kracie. Dzięki temu masz możliwość swobodnej przebudowy regału, a także dostosowania ekspozycji dostępnych towarów do indywidualnych potrzeb. Pojedyncze haczyki lakierowane o długości 15 i 20 cm są wyposażone w dwa zaczepy, nie musisz się więc obawiać, że będą się przechylać. Taka konstrukcja zapewnia im odpowiednią stabilizację po powieszeniu na kracie.

Na oferowanych haczykach możesz zawiesić wszystkie artykuły wzbogacone o eurohaczyki. Jest to produkt z chęcią wykorzystywany w sklepach oferujących akcesoria elektroniczne, wędkarskie, rowerowe, kosmetyczne, dekoracyjne itp.

PRODUCENT MEBLI SKLEPOWYCH

VITRUM CONCEPT SP. Z O.O.

01-864 WARSZAWA, UL. KOCHANOWSKIEGO 39

hakczyki do krat