Oprawa oświetleniowa SCENIC
  • Oprawa oświetleniowa SCENIC

Oprawa oświetleniowa SCENIC

Wystawy sklepowe czy gabloty w salonie jubilerskim to tylko niektóre z wielu miejsc, w których odpowiednio dobrane źródło światła pełni ważną funkcję. Idealnym rozwiązaniem w tego typu miejscach jest oświetlenie szynowe z kilkoma punktami światła, które umożliwiają wyeksponowanie towaru i stworzenie wyjątkowej aranżacji. Gdzie szukać elementów oświetlenia szynowego, w tym opraw pasujących do systemu szyn? Odpowiedź może być tylko jedna — w ofercie znanych i renomowanych producentów, takich jak polska firma Vitrum Concept działająca na rynku od ponad 30 lat.

Jedną z propozycji firmy Vitrum Concept jest oprawa oświetleniowa SCENIC, która umożliwia „sterowanie” światłem. Co to oznacza? Oprawę będącą jednym z elementów oświetlenia szynowego bez większego problemu możesz przemieszczać po szynie w górę i w dół. Samo źródło światła możesz ustawiać pod różnymi kątami, dzięki czemu nie tylko doświetlisz konkretny zakamarek gabloty, ale także nadasz całej przestrzeni niepowtarzalnego charakteru. Oprawa oświetleniowa SCENIC daje wiele możliwości aranżacyjnych.

Oprawa SCENIC kompatybilna z systemami oświetlenia szynowego to uniwersalny model pasujący do gablot, szafek i regałów. Oprawa zapewnia szeroki zakres kierowania strumienia świetlnego, co z kolei umożliwia oświetlenie konkretnego punktu. System współpracuje ze źródłami halogenowymi oraz źródłami LED. Świetnie sprawdzi się w salonie jubilerskim, salonie optycznym, sklepie z odzieżą i innych lokalach handlowych.

PRODUCENT MEBLI SKLEPOWYCH

VITRUM CONCEPT SP. Z O.O.

01-864 WARSZAWA, UL. KOCHANOWSKIEGO 39

OPR-SCENIC