Zamek nakładany na drzwi szklane, dwuskrzydłowe
  • Zamek nakładany na drzwi szklane, dwuskrzydłowe
  • Zamek nakładany na drzwi szklane, dwuskrzydłowe
  • Zamek nakładany na drzwi szklane, dwuskrzydłowe

Zamek nakładany na drzwi szklane, dwuskrzydłowe

Jesteś właścicielem salonu jubilerskiego? A może innego sklepu oferującego cenny asortyment? Planując i aranżując wnętrze, musisz pamiętać o wielu rzeczach - jedną z nich jest odpowiedni system zabezpieczenia oferowanego towaru przed kradzieżą. Wszystko zależy od asortymentu - jeśli na przykład eksponujesz go w szklanej gablocie, to koniecznie wyposaż ją w zamek. Gdzie znaleźć zamek, który będzie solidnie wykonany? Szeroki wybór tego typu zabezpieczeń znaleźć można w ofercie polskiego producenta - firmy Vitrum Concept.

W asortymencie tego producenta znajdziesz między innymi zamek nakładany na drzwi szklane dwuskrzydłowe. Prezentowany model doskonale sprawdzi się jako zabezpieczenie gabloty, witryny bądź szafki z wartościowym asortymentem. Zamek w uniwersalnym kolorze chromu o prostym, minimalistycznym designie idealnie wkomponuje się w każde wnętrze.

Model widoczny na zdjęciu został wyposażony w cylinder, który pełni także funkcję uchwytu. Jego montaż jest niezwykle prosty i nie wymaga wiercenia w szkle. W zestawie z zamkiem otrzymujesz dwa kluczyki, dzięki czemu, nawet gdy jeden się zawieruszy, do Twojej dyspozycji pozostanie drugi egzemplarz. W ofercie firmy Vitrum Concept znajdziesz też inne modele zamków na drzwi szklane, w tym zamki przeznaczone do montażu na drzwiach jednoskrzydłowych.

PRODUCENT MEBLI SKLEPOWYCH

VITRUM CONCEPT SP. Z O.O.

01-864 WARSZAWA, UL. KOCHANOWSKIEGO 39

ZMDF-2