Zamek do drzwi szklanych suwanych
  • Zamek do drzwi szklanych suwanych
  • Zamek do drzwi szklanych suwanych

Zamek do drzwi szklanych suwanych

Nr kat. C-409


Zamek do drzwi szklanych suwanych z bogatej oferty sklepu internetowego Vitrum Concept można bezproblemowo i szybko zamontować w gablotach wyposażonych w szklane drzwi przesuwne. Solidna metalowa konstrukcja i trwały mechanizm zapewniają długotrwałe użytkowanie, wysoką odporność na ścieranie i zabrudzenia. To skuteczny i szybki sposób, aby zabezpieczyć zawartość gabloty przed dostępem niepowołanych osób. Zamek do drzwi szklanych suwanych zachęca do zakupu solidnym i starannym wykonaniem, a także estetycznym wyglądem, ponieważ posiada chromowane wykończenie. Dzięki temu nie wpływa negatywnie na wygląd gabloty.

Oferowany zamek przeznaczony do montażu w drzwiach szklanych suwanych to profesjonalny produkt o praktycznym zastosowaniu. Prezentuje się estetycznie, a ponadto zapewnia odpowiednie zabezpieczenie wnętrza gabloty. Zastosowanie trwałych materiałów, ponadczasowy wygląd i atrakcyjna cena sprawiają, że jest to produkt cieszący się dużym zainteresowaniem, który może być stosowany w niemal wszystkich meblach wyposażonych w szklane drzwi suwane.

Zamek do drzwi szklanych suwanych od Vitrum Concept sprawdzi się do zabezpieczenia kosztownej zawartości. Można go wykorzystać również w szafkach domowych, w których znajdują się porcelana lub szklanki. To doskonałe zabezpieczenie przed dziećmi. Dostępny w naszym asortymencie zamek o prostym i eleganckim wyglądzie to również praktyczne rozwiązanie, które sprawdzi się w pomieszczeniach biurowych, salonach z biżuterią itp.

PRODUCENT MEBLI SKLEPOWYCH

VITRUM CONCEPT SP. Z O.O.

01-864 WARSZAWA, UL. KOCHANOWSKIEGO 39

C-409