Zamek nakładany na drzwi szklane, jednoskrzydłowe
  • Zamek nakładany na drzwi szklane, jednoskrzydłowe
  • Zamek nakładany na drzwi szklane, jednoskrzydłowe

Zamek nakładany na drzwi szklane, jednoskrzydłowe

Vitrum Concept to znany w Polsce i Europie producent mebli do sklepów, lokali handlowych i usługowych oraz innych miejsc użyteczności publicznej. Firma działa na rynku nieprzerwanie od 30 lat i zdążyła zdobyć już rzesze zadowolonych klientów. W jej ofercie znaleźć można jednak nie tylko meble — pełen asortyment obejmuje także elementy przeznaczone do montażu witryn i gablot. Obok różnego rodzaju oświetlenia nie mogło zabraknąć w niej również elementów poprawiających bezpieczeństwo i chroniących przed kradzieżą.

Jednym z takich rozwiązań jest zamek nakładany na jednoskrzydłowe, szklane drzwi, który doskonale sprawdzi się w takich miejscach jak na przykład salony jubilerskie. Zamek znajdzie swoje zastosowanie w różnego rodzaju gablotach, witrynach i innych meblach zamykanych drzwiczkami szklanymi. To wysokiej jakości produkt, którego montaż nie wymaga wiercenia w szkle.

Prezentowany model został wyposażony w cylinder, który pełni także funkcję uchwytu. Zasada jego działania jest niesamowicie prosta — polega na obrocie kluczyka w zamku o 180 stopni. Dodatkowymi atutami zamka jest uniwersalna kolorystyka i minimalistyczny design, które doskonale wkomponują się w niejedno wnętrze. W ofercie Vitrum Concept znajdziesz także inne modele zamków do witryn i gablot. Zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem!

PRODUCENT MEBLI SKLEPOWYCH

VITRUM CONCEPT SP. Z O.O.

01-864 WARSZAWA, UL. KOCHANOWSKIEGO 39

ZMDF-1