Gablota to nie jedyny element wyposażenia sklepu z biżuterią. Oprócz niej znaleźć powinna się tam również odpowiednio dopasowana lada jubilerska, która umożliwi stosowne wyeksponowanie dostępnego towaru: obrączek, łańcuszków, bransoletek, kolczyków czy zegarków. Szukając wysokiej jakości, estetycznych, trwałych, odpornych na uszkodzenia lad jubilerskich, warto zainteresować się asortymentem naszego sklepu Vitrum Concept, który na polskim rynku działa od ponad 30 lat, dostarczając najwyższej jakości meble.

There is 1 product.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Sprawdzone lady jubilerskie

Lada jubilerska bardzo często poza ekspozycją dostępnego towaru pełni również funkcję miejsca, w którym finalizowane są dokonywane przez klientów zakupy. Warto zaopatrzyć się w kilka identycznych mebli tego typu, tak, aby tworzyły one jeden, spójny ciąg. Wbrew pozorom lady jubilerskie znajdą zastosowanie nie tylko w sklepach z biżuterią. Równie często stosuje się je w miejscach oferujących zegarki, konfekcję oraz artykuły papiernicze. W ofercie naszego sklepu Vitrum Concept znaleźć można różnego rodzaju lady tego typu. Bardzo efektownie prezentuje się model ze skośną, dwustronną paletą oraz oświetleniem. Posiada ona wykończenie w postaci laminatu białego w połysku, dzięki czemu całość prezentuje się niezwykle elegancko i luksusowo. Lada posiada oświetlenie dwustronne oraz okrągły profil z ledami, co pozwala na odpowiednie wyeksponowanie biżuterii i poszczególnych jej detali, w pozytywny sposób wpływając na decyzje zakupowe klientów. Lady jubilerskie to jednak nie jedyne produkty, w jakie zaopatrzyć można się w naszym sklepie Vitrum Concept. Dostępne są tutaj również między innymi wysokiej jakości gabloty jubilerskie, witryny szklane, wyspy handlowe czy panele ścienne sklepowe.

Postaw na lady jubilerskie od Vitrum Concept

Nasza firma Vitrum Concept działa na rodzimym rynku nieprzerwanie od ponad 30 lat. Dysponujemy ogromnym doświadczeniem i bogatym gronem stałych, zadowolonych klientów, które z roku na rok nieustannie się powiększa. Do produkcji naszych lad jubilerskich oraz pozostałych produktów wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości, trwałe, estetyczne, odporne na uszkodzenia i łatwe w utrzymaniu w czystości materiały. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, profesjonalnie dowieziemy i zmontujemy meble w twoim punkcie handlowym. Do każdego zlecenia podchodzimy w pełni indywidualnie i jesteśmy w stanie podjąć się realizacji nawet najbardziej skomplikowanego projektu. Istnieje możliwość wyprodukowania lady jubilerskiej na podstawie indywidualnego szkicu klienta. Gwarantujemy krótkie terminy realizacji oraz profesjonalny serwis – zarówno gwarancyjny, jak i pogwarancyjny. Jeżeli chcą Państwo osobiście zapoznać się z oferowanym przez Vitrum Concept asortymentem, zachęcamy do odwiedzenia naszego salonu wystawowego w Warszawie, gdzie dodatkowo poznać mogą Państwo nasze możliwości produkcyjne. Z chęcią odpowiemy na każde Państwa pytanie. Zachęcamy do dołączenia do grona naszych stałych klientów.