Specjalistyczne przestrzenie wymagają dedykowanych rozwiązań. Meble muzealne są meblami specjalistycznymi odpowiadają na potrzeby współczesnych wystaw. Odpowiednio dobrane gabloty pozwalają na odpowiednie prezentowanie eksponatów muzealnych, z odpowiednim ich oświetleniem, aby zachęcić do ich oglądania wszystkich gości danej wystawy. Oblicze nowoczesnych przestrzeni muzealnych zmieniło się na przestrzeni lat. Obecnie muzea i wystawy stawiają na nowoczesne rozwiązania, które sprawiają, że ekspozycja muzealna staje się ciekawa dla coraz szerszych grup oglądających. Firma Vitrum Concept tworzy meble muzealne i przeszklone gabloty od ponad 30 lat. Mamy doświadczenie w projektowaniu mebli wystawienniczych i muzealnych, które pozwolą na odpowiednie wyeksponowanie drogocennych przedmiotów. Posiadamy gotowe rozwiązania dla muzeów oraz realizujemy indywidualne projekty mebli muzealnych, zgodnych z Państwa potrzebami. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą gablot muzealnych od Vitrum Concept. Realizowaliśmy zamówienia na meble muzealne m. innymi do Muzeum Paleobiologii, Muzeum Ziemii, Muzeum Geologicznego, Muzeum Harcerstwa itd. Duże doświadczenie zdobyte przy tych realizacjach staramy się wykorzystywać przy kolejnych realizacjach na meble muzealne.

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Współczesna przestrzeń wystawiennicza przyjazna zwiedzającym: profesjonalne gabloty muzealne, meble muzealne

Meble muzealne wymagają specjalnych rozwiązań, przeznaczone są do przechowywania różnego typu przedmiotów, dokumentów i dóbr historycznych. Meble muzealne i gabloty muzealne są stosowane w wielu obiektach. Miejscem, w którym spotkacie Państwo nasze meble muzealne to także galerie sztuki, szkoły, urzędy, sklepy i wiele więcej. Są to przestrzenie, w których znajdą zastosowanie gabloty muzealne. Szukacie Państwo najlepszych mebli muzealnych, które będą wykonane z dbałością o detale? Jesteśmy w stanie sprostać każdemu zamówieniu na meble do galerii sztuki i muzeum. Na wielu wystawach pojawiają się niewielkie przedmioty, które wymagają specjalnych rozwiązań wystawienniczych. Lada jubilerska ze skośną, dwustronną paletą i oświetleniem doskonale sprawdzi się jako miejsce do przechowywania drogocennej biżuterii, rękodzieła i wielu innych przedmiotów o niewielkich rozmiarach. Przedmioty umieszczone za szklaną ścianką będą świeciły pełnią blasku. Niska gablota muzealna z paletą i oświetleniem sprawi, że przedmioty w niej umieszczone przyciągną wzrok zwiedzających. Przedmioty umieszczone w takiej gablocie zachęcają gości do eksplorowania całej wystawy. Odpowiednia wysokość mebla sprawia, że każdy może dokładnie przyjrzeć się prezentowanym przedmiotom.

Gabloty muzealne, meble muzealne: profesjonalny wykonawca mebli i systemów wystawienniczych

Współpracując firmą z Vitrum Concept, możecie Państwo liczyć na fachowe doradztwo. Jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom każdej wystawy. Meble muzealne to meble realizowane na zamówienie, każdy mebel jest odpowiednio zaprojektowany po ekspozycję, to tworzenie gabloty muzealnej od zera. Mamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji mebli do muzeów i galerii sztuki. Bazując na zdobytym doświadczeniu możemy zaoferować Państwu stworzenie spersonalizowanego mebla muzealnego, który będzie łączył odpowiednią funkcjonalność z niską ceną. Naszym priorytetem jest zawsze wysoka jakość wykonania - stawiamy na duże elementy przeszklone i doskonałe materiały wykończeniowe. Zadbamy, by przedmioty eksponowane w Państwa muzeum były zaprezentowane w sposób interesujący dla każdego, kto odwiedza wystawę. Vitrum Concept to ekspert w dziedzinie mebli i gablot muzealnych.