Lada sklepowa z całkowicie przeszkloną górą typ 1, l 120 cm

Nr kat. 2676 1120

Długość 120 cm, głębokość 50 cm, wysokość 90 cm

LADA SKLEPOWA W PROFILACH ALUMINIOWYCH PORSA

Nowoczesny design na miarę XXI wieku! Lada sklepowa 120 cm to produkt stworzony z myślą o aktualnych trendach w wyposażeniu punktów handlowych i usługowych. Producent zadbał dodatkowo o uniwersalną linię mebla, dzięki czemu odnajdzie się on świetnie także w nieco starszych aranżacjach, stanowiąc ich centralny punkt lub subtelnie uzupełniając posiadane wyposażenie. Lada sklepowa z całkowicie przeszkloną szybą została wykonana w systemie Porsa. To meble o funkcjonalnym, a zarazem bardzo wytrzymałym charakterze. Aluminiowe profile zapewniają dużą stabilność, a szkło pozwala na efektowną prezentację asortymentu. Dodatkowym atutem jest lepsza ochrona towaru, bo dostęp do niego ma jedynie sprzedawca. Produkt zapewnia sporą powierzchnię wystawienniczą. Wymiary wynoszą 120 × 50 cm (długość x głębokość). Przy 90 cm wysokości gwarantuje to komfortowe oglądanie towaru przez kupujących. Lady sklepowe to zapewnienie komfortu użytkowania i niezbędnej jakości.

Lada sklepowa - wykonanie:

  • płyta biała, szara, czarna, buk, wiśnia, mahoń, klon,
  • profil aluminiowy, złączki czarne lub srebrne, szyby zwykłe, hartowane lub nie hartowane,
  • zmiana kolorystyki płyty oraz lakierowanie profili zwiększają cenę mebla o 10%.

Wybierz ladę sklepową z dowolną liczbą dodatkowych elementów

Stawiamy na indywidualne podejście do naszych partnerów. Oferujemy spersonalizowane systemy meblowe zarówno gdy chodzi o ladę sklepową 120 cm, jak i stoiska handlowe. Od klienta zależy, na jakie dodatkowe elementy się zdecyduje. Wybór obejmuje np. kwestie oświetlenia lub półek. Po wybraniu opcji bardzo drobiazgowo nadzorujemy produkcję mebla w naszych własnych zakładach. Daje to gwarancję najwyższej jakości wykonania.

Elementy dodatkowe lady sklepowej z całkowicie przeszkloną szybą:

  • drzwi szklane otwierane z zamkiem do części przeszklonej lady,
  • drzwi z płyty otwierane z zamkiem do części szafkowej lady,
  • oświetlenie halogenowe lub ledowe boczne prętowe,
  • zewnętrzna półka na torby.

Na tym nie koniec korzyści. W Vitrum Concept proponujemy meble w katalogowych wymiarach, ale chętnie podejmujemy się wykonania produktów na indywidualne zamówienie. Elastycznie dopasowujemy się do potrzeb klienta, w ekspresowym tempie realizując nawet skomplikowane zlecenia. Potrafimy to zrobić, bo firmę od ponad 30 lat tworzą wykwalifikowani eksperci. Jesteśmy w stanie przedstawić projekt mebla, a następnie złożyć go i zapewnić serwis gwarancyjny.


Istnieje możliwość wykonania mebla na indywidualne zamówienie.

PRODUCENT MEBLI SKLEPOWYCH

VITRUM CONCEPT SP. Z O.O.

01-864 WARSZAWA, UL. KOCHANOWSKIEGO 39

2676 1120