Lady sklepowe z przeszkloną górą typ 2, l 100 cm

Nr kat. 2676 6100

Długość 100 cm, głębokość 50 cm, wysokość 90 cm

LADA SKLEPOWA W PROFILACH ALUMINIOWYCH PORSA

Lada sklepowa z przeszkloną górą to jedna z topowych propozycji od Vitrum, należąca do segmentu mebli w profilach Porsa. Solidnie wykonaną obudowę zamknięto z wierzchu wytrzymałą szybą. Nadaje to całej konstrukcji znacznie lżejszego wyglądu, ale jednocześnie pozwala zachować stabilność oraz odporność na mechaniczne uszkodzenia. Poza tym takie rozwiązanie wygląda znacznie bardziej elegancko, zwiększając tym samym atrakcyjność prezentowanego asortymentu. Lada sklepowa o szerokości 100 cm może być dopełnieniem wystroju dużego sklepu lub stanowić główny punkt w mniejszych punktach usługowych. Wysokość produktu wynosi 90 cm, a głębokość 50 cm. To niezwykle ergonomiczne oraz uniwersalne wymiary. Warto dodać, że na życzenie klientów wykonujemy meble na indywidualne zamówienie. Elastycznie dopasowujemy się do wszystkich wytycznych, nawet tych najbardziej wymagających. Lady sklepowe to gwarancja wrażeń wizualnych i bezpieczeństwa.

Opcje wykonania lady sklepowej z przeszkloną górą:

  • płyta biała, szara, czarna, buk, wiśnia, mahoń, klon,
  • profil aluminiowy, złączki czarne lub srebrne, szyby zwykłe, hartowane lub nie hartowane,
  • zmiana kolorystyki płyty oraz lakierowanie profili zwiększają cenę mebla o 10%.

Zbuduj stoisko handlowe z ladami sklepowymi w systemie Porsa

Sklep lub własny zakład usługowy to żywy organizm, który cały czas się rozwija lub zmienia, dlatego dobrze już na początku drogi wybrać rozwiązanie, które pozwoli na swobodę działania w przyszłości. Lada sklepowa z przeszkloną górą może być pierwszym krokiem w tym kierunku. Wraz z biegiem czasu ten pojedynczy mebel da się rozbudować o kolejne produkty wykonane w systemie Porsa, ale o innej specyfikacji, dostosowanej do konkretnych zadań. To bardzo wygodne rozwiązanie, bo lady sklepowe 100 cm da się wyposażyć w szereg dodatkowych elementów:

  • drzwi szklane otwierane z zamkiem do części przeszklonej lady,
  • drzwi z płyty otwierane z zamkiem do części szafkowej lady,
  • oświetlenie halogenowe lub ledowe boczne prętowe,
  • zewnętrzną półkę na torby.

Jeśli jednak już na początku chcesz postawić na w pełni gotowe i zindywidualizowane rozwiązanie, warto przyjrzeć się reszcie naszej oferty. W Vitrum zadbaliśmy o bogaty katalog personalizowanych stoisk handlowych oraz gablot sklepowych.


Istnieje możliwość wykonania mebla na indywidualne zamówienie.

PRODUCENT MEBLI SKLEPOWYCH

VITRUM CONCEPT SP. Z O.O.

01-864 WARSZAWA, UL. KOCHANOWSKIEGO 39

2676 6100