Meble jubilerskie to nieodłączny element wyposażenia każdego sklepu z biżuterią, umożliwiający stosowne wyeksponowanie dostępnego asortymentu. Nasza firma Vitrum Concept od ponad 30 lat specjalizuje się w produkcji tego typu asortymentu. Jeżeli szukają Państwo wysokiej jakości, estetycznych, niezawodnych, trwałych mebli jubilerskich, co do których będą mogli Państwo mieć pewność, że posłużą one przez długi czas, zachowując swój naturalny wygląd – doskonale Państwo trafili.

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Meble jubilerskie dla wymagających

Meble jubilerskie w znaczący sposób różnią się od szaf czy gablot znajdujących się na wyposażeniu innego rodzaju sklepów, na przykład kosmetycznych czy odzieżowych. W naszym asortymencie zaopatrzyć można się między innymi w wysokiej jakości ladę jubilerską ze skośną, dwustronną lub jednostronną paletą oraz oświetleniem. Zastosowany tu np. laminat biały w połysku prezentuje się niezwykle efektownie, nadając wnętrzu luksusowego, eleganckiego charakteru. Lada wyposażona jedno lub dwustronną, płaską lub skośną paletę ze szklanym frontem, co pozwala na stosowne wyeksponowanie oferowanej biżuterii – naszyjników, pierścionków, bransoletek czy kolczyków. Na uwagę zasługuje tutaj możliwość zastosowania dwustronnego oświetlenia w formie okrągłego profilu z ledami, które pozwala na uwypuklenie detali poszczególnych produktów z asortymentu sklepu i zaprezentowanie ich od jak najlepszej strony. Równie efektownie prezentuje się gablota jubilerska wykonana z profili aluminiowych Porsa. Użytkownik ma tutaj do wyboru szeroki wybór płyt lub laminatów, w połysku lub w macie, meble mogą być także lakierowane. Złączki lad i gablot porsa mogą być czarne lub srebrne, a oświetlenie – halogenowe lub ledowe, boczne prętowe lub górne stropowe. Użytkownik ma tutaj możliwość zmiany kolorystyki płyty i lakierowania profili za drobną opłatą lub wykonania mebla jubilerskiego w całości na indywidualne zamówienie.

Specjaliści w dziedzinie mebli jubilerskich

Dlaczego wybierając meble jubilerskie, warto zdecydować się na usługi naszej firmy Vitrum Concept? Wpływ na to ma między innymi fakt, że na rynku działamy nieprzerwanie od ponad 30 lat. Poszczycić możemy się gronem stałych, zadowolonych klientów, które z miesiąca na miesiąc stale się powiększa. Nie sposób nie wspomnieć tu również o własnym, doskonale wyposażonym zakładzie produkcyjnym. Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi, wykwalifikowanymi pracownikami specjalizującymi się w fachowym, profesjonalnym transporcie i montażu mebli. Nasza firma oferuje możliwość wyprodukowania mebli jubilerskich według projektu klienta. Jesteśmy w stanie podjąć się realizacji każdego, nawet najbardziej skomplikowanego zlecenia. Do poszczególnych realizacji podchodzimy w sposób w pełni indywidualny. Oferujemy krótkie terminy realizacji oraz kompleksowy serwis zarówno gwarancyjny, jak i pogwarancyjny. Nasz asortyment jest niezwykle bogaty i nieustannie się rozbudowuje. Jeżeli chcą się Państwo zapoznać bliżej z meblami jubilerskimi dostępnymi w naszym asortymencie oraz możliwościami produkcyjnymi, zapraszamy do naszego salonu wystawowego w Warszawie.

Lady jubilerskie