Hak pojedynczy chromowany do paneli l 25  cm
  • Hak pojedynczy chromowany do paneli
  • Hak pojedynczy chromowany do paneli l 25  cm

Hak pojedynczy chromowany do paneli l 25 cm

Nr kat. H1C25S-M


PANELE ŚCIENNE VITRUM

Hak pojedynczy chromowany do paneli ściennych. Długość 25 cm, średnica drutu 4,8 mm. Zobacz także inne nasze panele ścienne.

Urządzając własny sklep stacjonarny, warto pamiętać o każdym, nawet najmniejszym szczególe, który może mieć ogromny wpływ na ekspozycję towaru. Takim elementem o niezwykle praktycznym zastosowaniu jest hak pojedynczy chromowany o długości 25 cm. Jest to hak przeznaczony do paneli ściennych lub modułów, z których wykonane są meble sklepowe. Elementy te możesz bez żadnego problemu wykorzystać w dowolnym sklepie, niezależnie od tego, czy będzie to butik, sklep wielobranżowy czy specjalistyczny. W każdym miejscu haki pojedyncze chromowane doskonale będą spełniać swoje zadanie.

Wytrzymałe haki pojedyncze chromowane

Haki pojedyncze chromowane o długości 25 cm są wykonane z wysokiej jakości stalowego drutu o średnicy 4,8 mm. Dzięki temu haki są wyjątkowo wytrzymałe na duże obciążenia. To pozwala na eksponowanie na nich nawet ciężkich produktów. Ponadto ich bardzo dużą zaletą jest estetyczny wygląd dzięki chromowanej powierzchni. W ten sposób elementy przeznaczone do mocowania pozwalają również na stworzenie nowoczesnej oraz dopasowanej do każdego stylu ekspozycji. Hak pojedynczy chromowany z łatwością przymocujesz do rowków znajdujących się w panelach ściennych. Mocowanie jest w pełni bezpieczne oraz stabilne, nawet podczas dokładania lub zdejmowania towaru z haków. Zachęcamy do zapoznania się z całą naszą ofertą obejmującą haki pojedyncze oraz podwójne o różnych długościach.

PRODUCENT MEBLI SKLEPOWYCH

VITRUM CONCEPT SP. Z O.O.

01-864 WARSZAWA, UL. KOCHANOWSKIEGO 39

H1C25S-M

Zobacz także