Transporter 4-ramienny prosty
  • Transporter 4-ramienny prosty
  • Transporter 4-ramienny prosty

Transporter 4-ramienny prosty, stender wieszak ubraniowy

art. 3708

Zastanawiasz się, jak odpowiednio wyeksponować bieliznę w swoim salonie? A może prowadzisz sklep z odzieżą dla maluchów i nie wiesz, jak zaprezentować oferowane produkty? Na zapleczu ciągle panuje bałagan, a Ty chcesz go okiełznać? Mamy coś dla Ciebie! Od 30 lat zajmujemy się dystrybucją wysokiej jakości mebli do salonów, sklepów i obiektów handlowych. W ofercie posiadamy między innymi lady sklepowe i różnego rodzaju wieszaki na ubrania, które doskonale sprawdzą się także w Twoim sklepie.

Jedną z naszych propozycji jest transporter 4-ramienny na kółkach, wykonany z wysokiej jakości materiału w kolorze chromu. Stender został wyposażony w 4 ramiona o regulowanej wysokości, które mają także ograniczniki uniemożliwiające zsunięcie się wieszaków (na przykład podczas przenoszenia stendera w inne miejsce). Regulacja jest prosta i odbywa się za pomocą widocznych na zdjęciu pokręteł.

Prosty, 4-ramienny stender ma jeszcze jedną ważną zaletę - kółka zamontowane u dołu, które ułatwiają transportowanie wieszaka i jego przemieszczanie w obrębie sklepu. Atutem jest także minimalistyczny design i uniwersalna kolorystyka, które doskonale wkomponują się w każde wnętrze. Na naszej stronie znajdziesz też inne wieszaki, w tym modele z pojedynczym i podwójnym drążkiem. Hitem są także stendery z regulacją wysokości.

PRODUCENT MEBLI SKLEPOWYCH

VITRUM CONCEPT SP. Z O.O.

01-864 WARSZAWA, UL. KOCHANOWSKIEGO 39

3708