Transporter niski bez regulacji l 140
  • Transporter niski bez regulacji l 140
  • Transporter niski bez regulacji l 140

Transporter niski bez regulacji l 140, stender wieszak ubraniowy

art. 3405-140

Prowadzisz sklep z ubraniami? A może salon z bielizną? Zajmujesz się krawiectwem i potrzebujesz wieszaków do pracowni? Szukasz mebli funkcjonalnych, wykonanych z trwałych i wytrzymałych materiałów? Świetnie trafiłeś! W ofercie firmy Vitrum Concept znajdziesz wysokiej jakości meble do sklepów i salonów, które z pewnością spełnią nawet najbardziej wygórowane oczekiwania.

W salonie z bielizną, sklepie odzieżowym, pracowni krawieckiej i wielu innych miejscach przyda się solidny i praktyczny wieszak na ubrania. W ofercie tego działającego na rynku od 30 lat producenta nie brakuje sprawdzonych rozwiązań. Jednym z nich jest wieszak na kółkach — stender o wysokości 140 centymetrów. Prezentowany model to mebel wykonany z wytrzymałych materiałów w kolorze chromu, który pomieści wiele wieszaków. Jednym z jego atutów jest rozsuwany drążek, który w ten sposób zwiększa nieco swoją przestrzeń do przechowywania ubrań.

Ogromnym atutem są zamontowane 4 kółka. Zapewniają one mobilność mebla, który nawet w pełni załadowany możesz bez większego wysiłku przetransportować. Całość prezentuje się minimalistycznie, co również jest sporą zaletą — prosty w formie wieszak na ubrania świetnie wkomponuje się w każde wnętrze.

W ofercie posiadamy też wieszaki o innej wysokości. Ogromną popularnością cieszą się także stendery o regulowanej wysokości wyposażone w 2 drążki na wieszaki.

PRODUCENT MEBLI SKLEPOWYCH

VITRUM CONCEPT SP. Z O.O.

01-864 WARSZAWA, UL. KOCHANOWSKIEGO 39

3405-140