Broszurnik wiszący na ulotki A4 - 10 kieszeni

Broszurnik wiszący na ulotki A4 – 10 kieszeni – Vitrum Concept to profesjonalny artykuł umożliwiający estetyczne wyeksponowanie ulotek reklamowych, a także odpowiednie zachowanie porządku i estetyki w eksponowanych folderach. Oferowane przez nas broszurniki wiszące na ulotki zostały wykonane z lakierowanego drutu zapewniającego dużą wytrzymałość i odporność na uszkodzenia. Lakierowana powierzchnia ułatwia utrzymanie ich w należytej czystości, a ponadto prezentuje się estetycznie. Jest to produkt wyposażony aż w 10 kieszeni przeznaczonych na broszury w formacie A4.

Broszurnik wiszący na ulotki A4 od Vitrum Concept wyposażony w 10 kieszeni to doskonałe rozwiązanie dla wielu instytucji, punktów usługowych, biur podróży, aptek, sklepów, a także różnorodnych lokali handlowych. Biała kolorystyka sprawia, że produkt prezentuje się estetycznie, a zastosowanie drutu gwarantuje mu długotrwałe użytkowania.

Oferowany broszurnik można umieścić na dowolnej ścianie. Dzięki swojej lekkiej konstrukcji nie sprawia problemów w montażu. Prezentuje się niezwykle gustownie i jest idealnym rozwiązaniem na zaoszczędzenie miejsca na biurku, ladzie itp. Broszurniki na ulotki A4 na ścianę sprawdzą się do wystawienia materiałów informacyjno-promocyjnych m.in. ofert, formularzy, katalogów, map. Broszurnik wiszący na ulotki A4 dostępny w naszym sklepie internetowym Vitrum Concept sprawdzi się wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości postawienia stojaka na podłodze.

- wykonany z lakierowanego drutu

- wymiary: długość 25 cm, głębokość 16 cm, wysokość 120 cm

- 10 kieszeni na format a4 w pionie

PRODUCENT MEBLI SKLEPOWYCH

VITRUM CONCEPT SP. Z O.O.

01-864 WARSZAWA, UL. KOCHANOWSKIEGO 39

broszurnik wiszący na ulotki