Broszurnik wiszący na ulotki A4 - 5 kieszeni

Znajdujący się w ofercie sklepu internetowego Vitrum Concept broszurnik wiszący na ulotki A4 został wyposażony w 5 kieszeni. Biała kolorystyka sprawia, że jest to produkt uniwersalny, który będzie prezentował się dobrze w sklepach, przedsiębiorstwach, małych firmach, a także innych miejscach, w których konieczne jest wyeksponowanie broszur reklamowych.

Oferowany broszurnik jest wykonany z lakierowanego drutu, który zapewnia mu dużą wytrzymałość, odporność na korozję, a dzięki śliskiej powierzchni łatwo utrzymać go w czystości. Broszurnik jest wyposażony w kieszenie mieszczące ulotki A4 w pionie. Ma długość 25 cm, głębokość 16 cm i wysokość 68 cm. Jest to produkt niezwykle praktyczny i uniwersalny pozwalający na estetyczne umieszczenie ulotek reklamowych, a tym samym zwiększenie szansy na to, że trafią one w ręce potencjalnych odbiorców. Broszurnik to doskonały sposób, aby wyeksponować materiały promocyjne, a tym samym zareklamować dany produkt, firmę lub usługę bez szukania alternatywnej drogi dystrybucji broszur. Dzięki temu nie trzeba zatrudniać osób rozdających broszury.

Broszurniki wiszące na ulotki A4 – 5 kieszeni od Vitrum Concept są wytrzymałe, a ponadto estetycznie wykonane. Tego typu rozwiązanie jest z chęcią wykorzystywane przez osoby, które w swojej działalności wykorzystują wiele folderów reklamowych i zależy im na przejrzystym posegregowaniu ulotek według potrzeb potencjalnych klientów.

- wykonany z lakierowanego drutu

- wymiary: długość 25 cm, głębokość 16 cm, wysokość 68 cm

- 5 kieszeni na format a4 w pionie

PRODUCENT MEBLI SKLEPOWYCH

VITRUM CONCEPT SP. Z O.O.

01-864 WARSZAWA, UL. KOCHANOWSKIEGO 39

broszurnik wiszący na ulotki