Lada jubilerska z paletą jubilerską płaską i oświetleniem

Istotnym elementem każdego salonu jubilerskiego są właściwie dopasowane do indywidualnych potrzeb meble, a przede wszystkim efektowne lady jubilerskie. Jeżeli szukają Państwo właśnie takiego asortymentu, zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą naszej marki Vitrum Concept. Podejmujemy współpracę zarówno z niewielkimi firmami jubilerskimi, jak i sieciami o międzynarodowej pozycji na rynku. 

Oferujemy lady jubilerskie w rozmaitych konfiguracjach. Wyposażone mogą być w jedno- lub dwustronną, płaską czy skośną paletę ze szklanym frontem. Dzięki temu wyeksponowanie proponowanego przez Państwa asortymentu będzie niezwykle proste, a przy tym estetyczne. W ladzie można umieścić dwustronne oświetlenie pod postacią okrągłego profilu z ledami, co dodatkowo zwiększy atrakcyjność samego mebla, jak również znajdujących się produktów.

Lada do salonu jubilerskiego

W sklepie z biżuterią nie może zabraknąć wysokiej jakości lady jubilerskiej. Proponowana przez nas lada z paletą płaską i oświetleniem została wykonana w płycie lakierowanej na kolor biały, z wykończeniem na wysoki połysk. Zawiera paletę płaską, pozwalającą na odpowiednie wyeksponowanie oferowanych produktów. Oświetlenie stanowi profil od strony Klienta, umieszczony pod przeszkleniem, profil  z ledami. Dzięki nim podkreślenie detali dostępnej w asortymencie biżuterii będzie niezwykle proste i efektowne. Na indywidualne zamówienie możemy przygotować ladę zgodną z własnym projektem klienta. Naszym priorytetem jest Państwa zadowolenie oraz pełna satysfakcja z uzyskanego efektu.

Lada jubilerska z paletą płaską i oświetleniem

- laminat lub lakier biały w połysku

- paleta płaska z zamkiem,

- oświetlenie od strony Klienta, pasek ledowy w profilu

- szafka dolna zamykana drzwiami dwuskrzydłowymi z zamkiem

Zobacz nasze pozostałe meble jubilerskie.

PRODUCENT MEBLI SKLEPOWYCH

VITRUM CONCEPT SP. Z O.O.

01-864 WARSZAWA, UL. KOCHANOWSKIEGO 39

zamowienia