Hak pojedynczy chromowany do paneli l 30  cm
  • Hak pojedynczy chromowany do paneli
  • Hak pojedynczy chromowany do paneli l 30  cm

Hak pojedynczy chromowany do paneli l 30 cm

Nr kat. H1C30S-M


PANELE ŚCIENNE VITRUM

Hak pojedynczy chromowany do paneli ściennych. Długość 25 cm, średnica drutu 4,8 mm. Zobacz także inne nasze panele ścienne.

Zdobywanie klientów, szczególnie w sklepie stacjonarnym, jest prawdziwą sztuką. Należy zwrócić uwagę na wiele różnych komponentów, które mogą pozytywnie wpłynąć na dużą sprzedaż. Jednym z nich jest profesjonalna ekspozycja oferowanych produktów. Jeżeli klienci zauważą estetykę, ład i harmonię wśród prezentowanych przedmiotów, to łatwiej przekonają się do ich zakupu. Dlatego w naszej ofercie znajdują się haki pojedyncze chromowane o długości 30 cm, które są przeznaczone do paneli ściennych.

Wysokiej jakości chromowane haki pojedyncze

Nasze haki pojedyncze chromowane produkujemy z wysokiej jakości stalowego drutu o średnicy 4,8 mm. Dzięki temu są one wyjątkowo wytrzymałe nawet na bardzo duże obciążenia. Ponadto chromowana powierzchnia powoduje, że tego typu elementy prezentują się elegancko i pasują do najbardziej nowoczesnego asortymentu. Haki pojedyncze z łatwością przymocujesz do paneli ściennych czy gondol sklepowych. Nasze panele posiadają specjalne rowki, na których przytwierdza się haki. W ten sposób zyskujesz gwarancję stabilnej i w pełni bezpiecznej ekspozycji. Haki pojedyncze chromowane o długości 30 cm możesz wykorzystać w dowolnej branży. Pomogą uporządkować produkty w butiku, sklepie wielobranżowym lub markecie budowlanym. Jeżeli jesteś zainteresowany kompleksowym wyposażeniem swojego sklepu, to zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem obejmującym nie tylko haki pojedyncze i panele ścienne, ale także meble sklepowe.

PRODUCENT MEBLI SKLEPOWYCH

VITRUM CONCEPT SP. Z O.O.

01-864 WARSZAWA, UL. KOCHANOWSKIEGO 39

H1C30S-M

Zobacz także