Hak pojedynczy chromowany do paneli l 20  cm
  • Hak pojedynczy chromowany do paneli
  • Hak pojedynczy chromowany do paneli l 20  cm

Hak pojedynczy chromowany do paneli l 20 cm

Nr kat. H1C20S-M


PANELE ŚCIENNE VITRUM

Hak pojedynczy chromowany do paneli ściennych. Długość 20 cm, średnica drutu 4,8 mm. Zobacz także inne nasze panele ścienne.

Ekspozycja towaru w każdym sklepie stacjonarnym jest niezwykle ważnym elementem, który może mieć realny wpływ na zwiększenie sprzedaży. Jeżeli chcesz zadbać nie tylko o porządek, ale również estetykę w swoim sklepie, to świetnym rozwiązaniem okaże się hak pojedynczy chromowany o długości 20 cm. Jest to specjalny hak przeznaczony do paneli ściennych, a także regałów typu gondola wykonanych z paneli. W ten sposób możesz szybko wykonać skuteczny system prezentujący produkty, które posiadasz w swojej ofercie.

Nowoczesne haki pojedyncze do paneli ściennych

Proponowane przez nas haki pojedyncze wykonane są z wysokiej jakości stali. Średnica drutu wynosi 4,8 mm. Elementy te są bardzo wytrzymałe na obciążenia. Montaż haków jest niezwykle łatwy. Umieszcza się je w specjalnie przygotowanych rowkach znajdujących się w panelach ściennych. Jest to wygodne rozwiązanie, ponieważ w każdej chwili możesz przymocować hak, a także go zdemontować. Ponadto haki pojedyncze wyróżniają się nowoczesną estetyką wykonania. Chromowana powierzchnia powoduje, że prezentują się one ponadczasowo, neutralnie i niezwykle elegancko, co pozytywnie wpływa na odbiór produktów z różnych branż. To sprawia, że haki pojedyncze chromowane można wykorzystać praktycznie w każdym sklepie stacjonarnym niezależnie od towarów, jakie chcesz za ich pomocą wyeksponować.

PRODUCENT MEBLI SKLEPOWYCH

VITRUM CONCEPT SP. Z O.O.

01-864 WARSZAWA, UL. KOCHANOWSKIEGO 39

H1C20S-M

Zobacz także