Hak pojedynczy lakierowany do paneli l 15 cm - 50%

Hak pojedynczy lakierowany do paneli taniej  -50%


PANELE ŚCIENNE VITRUM

hak pojedynczy chromowany do paneli ściennych. Długość 15 cm, średnica drutu 4,8 mm. Zobacz także inne nasze panele ścienne.

Eksponowanie towaru jest jedną z najważniejszych części w sprzedaży stacjonarnej. Nie od dziś wiadomo, że większość osób decyduje się na zakup produktu, jeżeli jest on estetycznie zaprezentowany. Dlatego przygotowaliśmy specjalne elementy przeznaczone do prezentacji towaru. Haki pojedyncze chromowane o długości 15 cm to akcesoria wykonane z wysokiej jakości stalowego drutu o średnicy 4,8 mm. W ten sposób zyskasz gwarancję stabilnej oraz bezpiecznej ekspozycji nawet bardzo ciężkich produktów. Z naszych haków pojedynczych chromowanych możesz skorzystać niezależnie od branży, w jakiej działasz.

Łatwe mocowanie haków chromowanych do paneli

Zastanawiasz się nad tym, w jaki sposób przebiega mocowanie haków do paneli ściennych lub regałów typu gablota? W każdym panelu znajdują się specjalnie przygotowane do tego celu rowki. Dzięki nim mocowanie haków nie tylko jest bardzo łatwe, ale również nie zajmuje zbyt wiele czasu. Kolejnym atutem jest stabilność eksponowanych produktów. Ogromną zaletą korzystania z prezentowanych przez nas haków jest też możliwość stworzenia nowoczesnej ekspozycji. Za ich pomocą zachowasz w swoim sklepie porządek oraz ład. Na hakach możesz powiesić ubrania, akcesoria czy obuwie, ale nie tylko – są to elementy, które można wykorzystać dosłownie w każdej branży. Zapraszamy również do zapoznania się z naszymi pozostałymi produktami, między innymi z meblami sklepowymi czy panelami ściennymi.

PRODUCENT MEBLI SKLEPOWYCH

VITRUM CONCEPT SP. Z O.O.

01-864 WARSZAWA, UL. KOCHANOWSKIEGO 39

H1M15S-biały

Zobacz także