Hak podwójny chromowany do paneli l 25  cm
  • Hak podwójny chromowany do paneli ściennych
  • Hak podwójny chromowany do paneli l 25  cm

Hak podwójny chromowany do paneli l 25 cm

Nr kat. H2C25S-M


PANELE ŚCIENNE VITRUM

Hak podwójny chromowany do paneli ściennych. Długość 25 cm, średnica drutu 4 mm. Zobacz także inne nasze panele ścienne.

Planujesz urządzić swój sklep stacjonarny lub chcesz zadbać o profesjonalną ekspozycję sprzedawanego przez Ciebie towaru? Niezwykle praktycznym elementem, który pomoże Ci zachować porządek wśród produktów, jest hak podwójny chromowany do paneli ściennych. Element ten ma długość 25 cm. Wykonany jest z metalowego drutu o średnicy 4 mm. Chromowana powierzchnia powoduje, że haki prezentują się wyjątkowo elegancko. Dlatego ich obecność na panelach ściennych przyczynia się do zwiększenia estetyki eksponowanego towaru.

Łatwy montaż podwójnych haków

Montaż haków podwójnych chromowanych nie sprawi Ci najmniejszego problemu. Haki mocuje się na specjalnie przygotowanych do tego rowkach. W ten sposób z łatwością zawiesisz wybrane produkty przeznaczone do sklepu, nie martwiąc się obciążeniami, jakie wywołują. Pod względem estetyki haki chromowane są dopasowane do paneli ściennych w dowolnym kolorze. Ciekawą propozycją jest zastosowanie podwójnych haków na gondoli dwustronnej wykonanej z paneli ściennych.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą obejmującą nie tylko elementy przeznaczone do ekspozycji towaru, ale także meble sklepowe, a nawet stoiska handlowe. Oprócz gotowych produktów znajdujących się w naszym katalogu proponujemy również możliwość zamówienia wyposażenia do sklepu, które wykonamy według indywidualnego projektu.

PRODUCENT MEBLI SKLEPOWYCH

VITRUM CONCEPT SP. Z O.O.

01-864 WARSZAWA, UL. KOCHANOWSKIEGO 39

H2C25S-M

Zobacz także