Hak podwójny chromowany do paneli l 15  cm
  • Hak podwójny chromowany do paneli l 15  cm
  • Hak podwójny chromowany do paneli ściennych

Hak podwójny chromowany do paneli l 15 cm

Nr kat. H2C15S-M


PANELE ŚCIENNE VITRUM

Hak podwójny chromowany do paneli ściennych. Długość 15 cm, średnica drutu 4 mm. Zobacz także inne nasze panele ścienne.

Posiadasz sklep stacjonarny i chcesz zadbać o estetyczny wystrój oraz nowoczesne wyposażenie? Zastanawiasz się, czym charakteryzują się haki podwójne chromowane o długości 15 cm, a także jakie korzyści zyskasz z ich zastosowania? Są to elementy, które mają ogromne znaczenie przy kreowaniu sklepowej ekspozycji. Narzędzie to służy do zawieszania dowolnego produktu. Niezależnie od tego, czy prowadzisz butik odzieżowy, sklep papierniczy, czy też sklep wielobranżowy, estetyczne prezentowanie towaru jest niezwykle ważne.

Haki podwójne chromowane – kompatybilność z wieloma systemami

Decydując się na haki podwójne chromowane o długości 15 cm i średnicy drutu 4 mm, możesz liczyć na bardzo dużą elastyczność ich zastosowania. Przeznaczone są one do specjalnie zaprojektowanych paneli ściennych. Jednak możesz je wykorzystać także w przypadku modułowych mebli sklepowych znajdujących się w naszej ofercie. W panelach ściennych znajdują się specjalne rowki, które nie tylko ułatwiają montaż haków, ale również optycznie porządkują rozmieszczony towar. Dodatkową zaletą jest chromowana powierzchnia haków – jest neutralna względem eksponowanych produktów. Ponadto dzięki niej haki prezentują się wyjątkowo elegancko oraz nowocześnie. Zapraszamy także do zapoznania się z naszymi pozostałymi produktami, takimi jak meble sklepowe, gabloty i inne elementy przeznaczone do mocowania.

PRODUCENT MEBLI SKLEPOWYCH

VITRUM CONCEPT SP. Z O.O.

01-864 WARSZAWA, UL. KOCHANOWSKIEGO 39

H2C15S-M

Zobacz także