Hak podwójny chromowany do paneli ściennych
  • Hak podwójny chromowany do paneli ściennych
  • Hak podwójny chromowany do paneli ściennych

Hak podwójny chromowany do paneli l 10 cm

Nr kat. H2C10S-M


PANELE ŚCIENNE VITRUM

Hak podwójny chromowany do paneli ściennych. Długość 10 cm, średnica drutu 4 mm. Zobacz także inne nasze panele ścienne.

Jeżeli zależy Ci na tym, aby przykuć uwagę jak największej liczby klientów, którzy pojawiają się w Twoim sklepie, to niewątpliwie powinieneś zadbać o właściwą ekspozycję swoich produktów. Nasza firma Vitrum Concept oferuje haki podwójne chromowane o długości 10 cm do paneli ściennych, dzięki którym będziesz mógł nie tylko uporządkować swój towar w sklepie, ale także zadbać o jego estetyczną prezentację. Nasze haki wykonane są z wysokiej jakości stalowego drutu o średnicy 4 mm. Każdy z nich zapewnia wytrzymałość nawet na bardzo duże obciążenia.

Gdzie zamocować haki podwójne chromowane?

Zastanawiasz się nad tym, w jakim dokładnie miejscu możesz przymocować haki podwójne chromowane? Jesteśmy producentem paneli ściennych, a także gondoli sklepowych wykonanych z paneli, które są dostosowane pod względem swojej budowy do montażu tego rodzaju elementów do ekspozycji towarów. Każdy panel jest wyposażony w specjalne rowki ułatwiające mocowanie haków. Jednocześnie sprawiają, że haki są przytwierdzone niezwykle stabilnie, co gwarantuje całkowite bezpieczeństwo użytkowania. Haki w połączeniu z panelami tworzą elegancki system przeznaczony do prezentowania towarów. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi produktami. W naszej ofercie znajdują się nie tylko liczne elementy do mocowań, ale także meble sklepowe. Przyjmujemy również indywidualne zamówienia, dzięki czemu możesz stworzyć w swoim sklepie niestandardową i bardzo oryginalną ekspozycję.

PRODUCENT MEBLI SKLEPOWYCH

VITRUM CONCEPT SP. Z O.O.

01-864 WARSZAWA, UL. KOCHANOWSKIEGO 39

H2C10S-M

Zobacz także