Wspornik ramowy l 90 cm, chromowany do paneli ściennych, rama na ubrania
  • Wspornik ramowy l 90 cm, chromowany do paneli ściennych, rama na ubrania

Wspornik ramowy l 90 cm, chromowany do paneli ściennych

Nr kat. SW624B


PANELE ŚCIENNE VITRUM

Wspornik chromowany do paneli ściennych o długości 90 cm. Wspornik o głębokości 30 cm, profil 3x1,5 cm. Zobacz także inne nasze panele ścienne.

Planując profesjonalną ekspozycję w swoim sklepie stacjonarnym, warto zadbać o każdy, nawet najmniejszy element. Jest to bardzo ważne, ponieważ w ten sposób będziesz mógł estetycznie zaprezentować swój towar. Takim pomocnym elementem jest wspornik ramowy o długości 90 cm oraz głębokości 30 cm. Element ten o profilu 3 x 1,5 cm przeznaczony jest do paneli ściennych oraz gablot sklepowych. Dzięki niemu możesz między innymi powiesić ubrania na wieszakach lub też innego rodzaju produkty.

Wysokiej jakości wsporniki ramowe

Decydując się na wsporniki ramowe z naszej firmy, możesz liczyć na najwyższą jakość ich wykonania. Do ich produkcji wykorzystujemy wysokogatunkową stal. Chromowana powierzchnia powoduje, że elementy te wyglądają niezwykle elegancko. Ponadto będą one pasować do praktycznie każdej aranżacji, jaką planujesz w swoim sklepie. Ich zaletą jest banalnie prosty montaż. Są one kompatybilne z naszymi panelami ściennymi oraz z panelami, z których wykonane są regały sklepowe. Wsporniki ramowe mocuje się w specjalnych rowkach, dzięki czemu możesz liczyć nie tylko na bezpieczną i stabilną ekspozycję towaru, ale również na szybki i łatwy demontaż. Chromowane wsporniki ramowe możesz umieścić w dowolnej kombinacji. Dystans wsporników od paneli w odległości wynoszącej 30 cm sprawia, że są one wyjątkowo praktyczne. Zachęcamy też do sprawdzenia naszych pozostałych akcesoriów przeznaczonych do mocowania do paneli ściennych.

PRODUCENT MEBLI SKLEPOWYCH

VITRUM CONCEPT SP. Z O.O.

01-864 WARSZAWA, UL. KOCHANOWSKIEGO 39

SW624B

Zobacz także