Wspornik ramowy l 60 cm, chromowany do paneli ściennych, rama na ubrania
  • Wspornik ramowy l 60 cm, chromowany do paneli ściennych, rama na ubrania

Wspornik ramowy l 60 cm, chromowany do paneli ściennych

Nr kat. SW624A


PANELE ŚCIENNE VITRUM

Wspornik chromowany do paneli ściennych o długości 60 cm. Wspornik o głębokości 30 cm, profil 3x1,5 cm. Zobacz także inne nasze panele ścienne.

Istnieje wiele różnych sposobów, które możesz wykorzystać do eksponowania swojego towaru na półkach sklepowych. Jeżeli jednak zależy Ci na tym, aby zachować wysoką estetykę oraz porządek, to doskonałym rozwiązaniem jest wspornik ramowy o długości 60 cm i głębokości 30 cm. Wykonany jest z wysokiej jakości stali o powierzchni chromowanej. To właśnie dzięki temu element przeznaczony do mocowania w panelach ściennych zapewnia nie tylko stabilną, ale również estetyczną ekspozycję rozmaitych produktów. Wsporniki ramowe świetnie skomponują się nie tylko z nowoczesną aranżacją sklepu odzieżowego, ale także z wyposażeniem wielobranżowym.

System mocowania wspornika ramowego

Obawiasz się, że montaż wsporników ramowych jest uciążliwy? Nic bardziej mylnego! Wspornik o profilu 3 x 1,5 cm jest zaprojektowany w taki sposób, aby był kompatybilny z naszymi panelami ściennymi. Jest to niezwykle dogodne rozwiązanie, ponieważ w ten sposób mocowanie oraz zdejmowanie wsporników zajmuje dosłownie chwilę. Umieszcza się je w specjalnych rowkach znajdujących się w panelach ściennych. Dlatego do ich montażu nie potrzebujesz żadnych dodatkowych wkrętów lub gwoździ. Ponadto wspornik jest wyposażony w dwa bolce będące ogranicznikami, dzięki czemu będziesz mógł jeszcze lepiej uporządkować eksponowane produkty w swoim sklepie. W naszej ofercie znajdziesz wiele innych akcesoriów, które pozwolą Ci na zachowanie porządku w sklepie, a także na stworzenie eleganckiej ekspozycji.

PRODUCENT MEBLI SKLEPOWYCH

VITRUM CONCEPT SP. Z O.O.

01-864 WARSZAWA, UL. KOCHANOWSKIEGO 39

SW624A

Zobacz także