Regał na książki

W ofercie naszego sklepu internetowego dostępnych jest wiele produktów przeznaczonych do podstawowego wyposażenia sklepu. Wśród nich znajduje się regał na książki mający długość 90 cm, głębokość 92 cm i wysokość 196 cm. Regał został wyposażony w 7 kieszeni o głębokości 7,5 cm. Jest to produkt, którego konstrukcja została polakierowana na biało. Kolorystyka ta jest uniwersalna, dlatego regał będzie prezentował się doskonale na ekspozycji. Dzięki śliskiej powierzchni jest łatwy w czyszczeniu, co dodatkowo wpływa na jego estetykę. Stojak, który jest dostępny w naszym asortymencie, posiada solidną konstrukcję, która zapewnia mu odpowiednią stabilizację.

Oferowane regały na książki od Vitrum Concept sprawdzą się niemal w każdym sklepie. Wyposażenie regału w 7 kieszeni sprawia, że jest on niezwykle funkcjonalny. Duża powierzchnia przeznaczona na ekspozycję pozwala na umieszczenie na nim większej liczby książek i nie tylko, co potencjalnie zwiększy zainteresowanie klientów i wpłynie korzystnie na sprzedaż.

Dostępny w naszym asortymencie regał przeznaczony jest do postawienia pod ścianą, w wyniku czego nie zabiera cennej powierzchni sklepowej. Ustawienie książek frontem do klientów pozwoli im na swobodne wybieranie towaru. Regały na książki cieszą się dużą popularnością wynikającą z ich praktycznego zastosowania. Duża powierzchnia pozwala na wyeksponowanie książek, gazet, czasopism, broszur lub katalogów.

- całość lakierowana na kolor biały

- wymiary: długość 90 cm, głębokość 42 cm, wysokość 196 cm

- 7 kieszeni o głębokości ok. 7.5 cm

PRODUCENT MEBLI SKLEPOWYCH

VITRUM CONCEPT SP. Z O.O.

01-864 WARSZAWA, UL. KOCHANOWSKIEGO 39

broszurnik wiszący na ulotki